PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=623829}
6,8 133
oceny
6,8 10 1 133
Cities XL 2012
powrót do forum gry Cities XL 2012

Niemal kopia. Ale jeśli nie masz poprzednika, a lubisz budować miasta, to radzę jak najprędzej się zaopatrzyć. Mógłbym się bardziej rozpisac, ale w internecie jest masa recenzji i gameplayów.

ocenił(a) grę na 3
kenexgro

Szkoda tylko, że jednak nie ma możliwości gry sieciowej, okien rozmowy etc. Bo gra przy 1 komputerze samemu szybko sie znudzi...
A gdzie możliwość handlu z innymi, dyskusji, etc.? To by przedłużyło życie gry.

khazad7_2

Była w pierwszym Cities XL, jednak wysoki abonament odstraszył większość graczy i nie wypaliło. Radzę zainteresować się nadchodzącym Sim City. Tam będzie multi i to porządne :)

ocenił(a) grę na 3
kenexgro

Wow... właśnie zobaczyłem:

http://www.simcitypolska.pl/index.php/topic,75302.msg98413/topicseen.html?PHPSES SID=6704c3c35768b689a96ed3de7c1604e2#new

Świetna sprawa. Oj zapowiada się kapitalna gra! :-)))

khazad7_2

Oj tak. Na żadna grę nie czekam tak bardzo, jak na nowe Sim City :)

ocenił(a) grę na 3
kenexgro

Tylko coś takie te budynku cukierkowe nieco... jak porównam z Cities XL to znacznie lepiej wygląda grafika w XL 2012 niż w nowym Sim City.
Widok jadących samochodów jest moim zdaniem tutaj bardzo fajny, ale też jakiś taki mało realistyczny...
No nic... póki się na ekranie własnego monitora tego nie zobaczy to się człowiek nie przekona.

khazad7_2

Miałem dokładnie takie same odczucia po zobaczeniu trailera. Miejmy nadzieję, że mody to zmienią.

ocenił(a) grę na 3
kenexgro

No ale nie w tym rzecz by mody cos zmienily, tylko gra sama w sobie powinna byc po prostu produktem dobrym.
A zwykle niestety jest tak, ze gra jest na szybkiego wypuszczona na rynek a potem fani dopiero ją unowoczesniają...
No nic...poczekamy, zobaczymy.

khazad7_2

Miejmy nadzieję, że grywalność będzie niesamowita ;)

Grafika jest dla mnie drugorzędna.

ocenił(a) grę na 3
kenexgro

No tak..ale jak gra pod katem graficznym jest cukierkowa, to jakos specjalnie się nie wczuję w jej klimat...
No ale każdy ma inne odczucia.

Czy znasz może jakiś mod który daje możliwość zaimplantowania dworców kolejowych, tramwajów etc.? Do gry?
Bo mod zmieniający rodzaje dróg, dodający rozjazdy etc. znalazłem. Ale czy coś możesz godnego polecić?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones