PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620220}
8,2 364
oceny
8,2 10 1 364
Championship Manager 4
powrót do forum gry Championship Manager 4

Jak załata się tę grę, wychodzi jeden z najlepszych manadżerów i gier sportowych dotychczas, a na pewno jest to moja ulubiona gra jeśli spojrzeć ile radości mi sprawiła i godzin zabrała. A ma z czym konkurować.

Obecnie testuję gry zawodowo. Podejrzewam, że gdyby CM4 nie zadziałał jak kula śniegowa i nie spowodował, że następne kilkanaście lat lubiłem gry, w których trzeba rozkminiać, być może nie posiadałbym pracy którą lubię, być może nie wyprodukowałbym tylu szarych komórek.

Ostatnio naszła mnie rozkmina, jak bardzo utalentowani ludzie musieli tworzyć tę grę. Przy tak ograniczonych zasobach, w tamtym czasie, stworzyć grę broniącą się doskonale nawet po 15 latach. Przewyższającą klimatem każdą współczesną grę sportową. W CM4 zdarzały się błędy, ale przy takim rozbudowaniu to i tak podziw, jak wszystko się tu bardzo dobrze układa (czasem mam wrażenie, że gram w jakby znakomitą singlową planszówkę :v).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones