PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=804881}
5,9 368
ocen
5,9 10 1 368
Call of Duty: Black Ops IIII
powrót do forum gry Call of Duty: Black Ops IIII

Marna popłuczyna po PUBG-bie i Fortnicie. Nie mieli pomysłu na singla to więc próbują się wybić na popularności gatunku o niezrozumiałym jak mnie fenomenem zwanym "battle royale". Tego nowego "Battlefielda" z tą babą z metalową ręką spotka ten sam los. Taka prawda.

MrLuigi5577

I to na dodatek jeszcze w 15 rocznicę wydania pierwszej gry z serii oryginalnej trylogii drugowojennej od Infinity Ward.

MrLuigi5577

Grałeś w PUBG, Fortnite albo w Blackouta?

Macius22

W żadne z wymienionych na szczęście nie grałem.

MrLuigi5577

To w takim razie skąd wiesz, że gry są podobne do siebie?

Macius22

Z gameplayów i recenzji, które oglądałem. Zresztą to mi w zupełności wystarczy stwierdzić, jak te gry są podobne zarówno w kwestii założeń jak i stylu gry.

To tak jak te gry typu MOBA pokroju Lola czy Doty 2, w których też zachodzą w nich podobieństwa, ale i też różnice w rozgrywce.

Nie muszę grać, żeby jasno stwierdzić jak te tytuły są strasznie podobne do siebie w kwestii rozgrywki, bo mają podobny cel - zostań ostatnim żywym na mapie wśród kilkudziesięciu graczy, żeby wygrać.

MrLuigi5577

Mają tylko taki sam tryb. Nic nie jest podobne. Blackout to poprostu call of duty w battle royale, które świetnie wyszło i tyle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones