PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=739101}
6,2 2 039
ocen
6,2 10 1 2039
Call of Duty: Black Ops III
powrót do forum gry Call of Duty: Black Ops III

Minimalne Wymagania:
System operacyjny: Windows 7 64-Bit / Windows 8 64-Bit / Windows 8.1 64-Bit Procesor: Intel® Core™ i3-530 - 2.93 GHz / AMD Phenom™ II X4 810 - 2.60 GHz Pamięć operacyjna: 6 GB RAM Karta graficzna: NVIDIA® GeForce® GTX 470 - 1GB / ATI® Radeon™ HD 6970 - 1GB DirectX 11 Internet: szerokopasmowe łącze Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX

Źródło: Treyarch

ALiEN29

Wie ktoś może czy na i5 3350p, 3.10-3.30, 8gb ram ddr3, Gts 450 1GB DDR5 pójdzie na minimum?

ocenił(a) grę na 7
klark1234

Jak pobierzesz Analyze 3D to powinno pójść ....

snajper12331

AW chodził to i ten pójdzie.

snajper12331

odpale w full hd na gtx 960 4gb

ocenił(a) grę na 9
ALiEN29

Ciekawe czy uda się uruchomić mając 4 GB Ram. Pamiętam, że taki błąd pojawił się w wymaganiach "Ghost", kiedy to gracze mogli bez problemu odpalić grę bez dodatkowych 2 GB.

ocenił(a) grę na 7
Krzychu_800

Jak się po kombinuje to może i pójdzie ... :P

ocenił(a) grę na 9
snajper12331

Jak kupię PS to bez problemu.

ALiEN29

mam taki problem - ma ktoś podobny ?

mój komp:
- intel i5 4690,
- 16GB RAM DDR3 1600mHz,
- dysk ssd samsung EVO 250GB
- płyta asus z97-Pro
- kupiony w zeszły piatek MSI Radeon R9 380 4GB OC - moge jescze odddac ;)

i mam taki problem, ze jak zmienilem ustawienia w CoD BLO3 na niskie, to i tak mam cały czas mega zwiechy, bo mój procek chodzi na 80-100% mocy i przez to nie da się grac nawet na najniższych detalach pomimo,ze karta generuje na niskich 50-80 FPS - dane z programu fraps ;(

jeszcze jutro odpalę Cień Mordoru i zobaczę, czy będzie to samo, jak tak, to trzeba wymienić kartę na GTX 960 ;( czy może coś z ta wersja gry jest nie tak ? - albo znów mega niedopracowana wypuścili DEBILE !

Bo wiadomo,ze AMD nadal ma problem ze zbyt dużym narzutem sterownika karty graficznej na procesor i dlatego jak kupujemy grafikę AMD, to trzeba mieć procka Intela - bo w tedy jest w miarę ok, a procek amd z amd grafika jest lipa straszna - bo jeden drugiego mocno wtedy ogranicza - wiem to bo przeczytałem całego neta na temat podzespolow PC ;)

czekam na odp
pozdro

ocenił(a) grę na 7
Shurtugal_Eragon

Shurtugal_Eragon to nie wina twojego komputera bo sprzęt masz naprawdę dobry problem jest taki i iż nowy CoD jest naprawdę fatalnie zoptymalizowany ( przynajmniej jeżeli chodzi o kampanię solową ) Na moim sprzęcie AMD 8350 4.0GHz 8GB RAM GTX 970 OC 4GB Gdzie na średnich detalach mam sciny FPS Natomiast jeżeli chodzi o multi to wszystko na Ultra stałe 60Fps Trzeba poczekać na patcha który w miarę zoptymalizuje nowego CoD-a

ALiEN29

aha, to dzięki za odp - to trzeba poczekać na patcha który to naprawi - a swoja drogą to KPINA by wypuszczać na rynek tak niedopracowana grę, której nawet nie można odpalić ;(

ALiEN29

Ja tam gram na I5 3350p 3.10ghz, 8gb ram ddr3, gts 450 1gb i w 1280x1024, tekstury high, cienie na medium, bez v-sync reszta na low i gra się całkiem przyzwoicie.

ALiEN29

tyle czasu od premiery minęło a nadal gra nie jest zoptymalizowana - jaja sobie robią z graczy ! ;( Na początku listopada 2015 ja odpalałem i jako tako na niskich łaziła, a dziś odpalam i się zawiesza podczas uruchamiania - przeinstalowałem i to samo ;(

Skoro tak, to mam w dupie tą grę - niech sobie ją wsadzą, skoro wypuszczają grę której nawet nie można odpalić na dobrym kompie !

ocenił(a) grę na 7
Shurtugal_Eragon

Bo ogólnie twórcy wyszli chyba z założenia że jeżeli dadzą w tytule CoD Black Ops III to gra i tak się sprzeda ( co zresztą się stało ) Nie wspomnę o posiadaczach X360 gdzie gra została całkowicie okrojona z kampanii i za samo Multi trzeba było zapłacić 199zł.

ALiEN29

pewnie tak - wiec niech sobie wsadzą tą grę - właśnie usuwam i już do niej nie wrócę, nie szanują graczy to niech się WALĄ !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones