PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645622}
7,2 5 242
oceny
7,2 10 1 5242
Call of Duty: Black Ops II
powrót do forum gry Call of Duty: Black Ops II

Kupiłem w promocji za 48 zł (obecnie w sklepach ok 90zł) więc mogłem przejść nie płacząc nad stanem portfela. Ukończyłem zaraz po 1 części, seryjnie byłem momentami przerażony brutalnością, ale efekt końcowy był zachwycający. Zaskoczyło mnie to, że można ukończyć misje na kilka sposobów, które drastycznie modyfikują fabułę, oraz kilka zakończeń...kurdę no, mass effect to to może nie jest ale i tak 13 h rewelacyjnej zabawy. Polecam!

ocenił(a) grę na 10
kalamir

Ja kupiłem wczoraj za 150 zł w media mark a ty gdzie kupiłeś za te 48 ?

ocenił(a) grę na 10
HUBERTciawo

w empiku stał ostatni egzemplarz w promocji (Blue City)

ocenił(a) grę na 10
kalamir

Wyprzedziłeś mnie cholero jedna hehe dzieki za info nie wiedziałem że w empiku są gry są w tak dobrej cenie

ocenił(a) grę na 10
kalamir

Mam jeszcze jedno pytanie kupiłeś już jakieś dlc do call of duty black ops 2 ? Bo mam ochote na pare nowych mapek w trybie zombie i przydała by mi się czyjaś opinia wkońcu dlc 50 zł

ocenił(a) grę na 10
HUBERTciawo

zawiera dodatkową mape nuketown2025 tylko

ocenił(a) grę na 10
kalamir

Wiem ja także ją dostałem ale chodziło mi o dlc ze sklepu ps store więc jak kupiłeś? bo ja zastanawiam się nad dodatkiem ventenaries ( chyba tak się pisało) ale kosztuje 50zł

kalamir

Czy to prawda że empik skupuje i sprzedaje używane gry ? Pytam ponieważ nigdy nie miałem styczności z tym sklepem a ta oferta fardzo mnie zaciekawiła, chętnie bym im coś sprzedał

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones