PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710190}
7,0 3 026
ocen
7,0 10 1 3026
Call of Duty: Advanced Warfare
powrót do forum gry Call of Duty: Advanced Warfare

Co lepsze ?

ocenił(a) grę na 9

zastanawiam się co kupić Far cry 4 Czy CoD'a nowego co lepsze ?

derylepl

Trudny wybor. Ale bym wybral far cry 4. Lepsza kampania i o wiele dluzsza. Oraz multiplayer ktory Bedzie ciekawy. :)

derylepl

FC. Pomijając moją sympatię do wszystkich Far Cry'ów, 4 zapowiada się po prostu lepiej. Jak dla mnie CoD skończył się po MW3.

ocenił(a) grę na 7
derylepl

Ciężko powiedzieć i to dobre i to więc nie wiem ja zagram i w to i w to bo obie gry lubię ;)

derylepl

Głupie pytanie - głupia odpowiedź - CoDa mam i gram - o dziwo jest świetny, pomimo że nie do końca lubię futurystyczne klimaty - ale jak dla mnie najlepszy od czasu Modern Warfare -- w w Far Cry 4 nie grałem, bo jeszcze nie było premiery - pewnie pokocham - bo trójeczka była jak dla mnie najlepszym w historii FPP dzięki sandboxowi znanemu (mnie przynajmniej) jak dotąd wyłącznie z serii GTA - w trójce otrzymałem wszystko - bajeczną wyspę, piękną grafikę i pełną swobodę w sposobie rozgrywki - zatraciłem się w klimacie - troszkę się boję że czwórka będzie wtórna - ot takie odcinanie kuponów z genialnej trójki w otoczeniu Himalajów...

ocenił(a) grę na 8
derylepl

A ja nie mam pojęcia jak można te gry porównywać xD

ocenił(a) grę na 5
derylepl

Jeżeli nie jesteś fanem COD to bierz Far cry-a w ciemno!
Natomiast jeżeli jesteś fanem zarówno COD jak i FC to kup obie , jeżeli cię stać;]
Natomiast jeżeli musisz wybrać tylko jedna to bierz FC bo będzie ci się to zdecydowanie lepiej opłacać z wielu względów.
Napiszę tak kupiłem oryginał COD AW i bardzo żałuję wydanych pieniędzy mimo że mam prawie wszystkie gry z serii więc można powiedzieć że jestem fanem.Optymalizacja w tej grze to jakaś kpina, mam co prawda już leciwy złom, dla przykładu Alien Isolation gram na Ultra w full Hd a w to byłem zmuszony grać w rozdzielczości 1440X900 ustawienia na normal , gra wyglada jak kupa i nic więcej nie należy dodawać.Jeżeli chodzi o singiel to też mnie nie porwal i dziwię się że ludzie się tak podniecaja. najlepszy singiel miał chyba Black Ops.

ocenił(a) grę na 3
derylepl

far cry 4 zdecydowanie lepszy, kupiłem niedawno coda i to były najgorzej wydane pieniądze, kampania krótka praktycznie cały czas jesteśmy prowadzeni za rączkę o multi wolałbym jak najszybciej zapomnieć.

ocenił(a) grę na 9
derylepl

Kup sobie rozum

ocenił(a) grę na 9
sylwester_3

Serio ?

ocenił(a) grę na 3
ocenił(a) grę na 5
derylepl

Jezeli wolisz gre SP, to CoD zasadniczo jest zabawa na jeden-dwa dlugie wieczory. Ma takze zerowa wartosc zwiazana z kolejnym jej przechodzeniem. FarCry ze wzgledu na swoja sandboxowosc starcza na duzo wiecej dobrej zabawy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones