PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656508}

Beyond: Dwie dusze

Beyond: Two Souls
8,0 9 977
ocen
8,0 10 1 9977
Beyond: Dwie dusze
powrót do forum gry Beyond: Dwie dusze

Nie macie już dość kolejnego Battlefielda, CoD, FIFY, biegania po dachach w assasynie. Co roku mamy to samo z małymi zmianami. A tu proszę, innowacyjny typ rozgrywki, rozbudowana fabuła, ciekawe postacie, zróżnicowane lokacje, REWELACJA. Właśnie obejrzałem napisy tej gry. Mam już dość biegania po tych samych mapach w battlefieldzie i cieszenia się, że ustrzeliłem jakiegoś rumuna czy australijczyka. Ta gra pochłonęła mnie bezreszty. Nie neguję gustów, jak się komuś podobają inne gry, OK. Ja mam rodzinę, dzieci , czas na granie dla mnie zaczyna się po zakończeniu "za kulisami M jak Miłość", dopiero wtedy żona daje mi zasiąść za konsolę. Daję jej ocenę 10/10. Nareszcie coś innego. Uważacie, że to film a nie gra? na początku tak pomyślałem, ale tak się wciągnąłem, że ten typ rozgryfki bardzo mi odpowiadał. POLECAM wrzystkim, świetna rozrywka, dla niedzielnego gracza który wychował się na grach single player z psx i ps2.

ocenił(a) grę na 9
esyjent

Nie aż tak nowego był jeszcze zajebisty heavy rain (jak dla mnie trochę lepszy),the walking dead, wiem że coś jeszcze było ale już nie pamiętam co ;).

ocenił(a) grę na 9
GreenArrow2

i jeszcze fahrenheit (jeszcze przed heavy rain był).

ocenił(a) grę na 10
esyjent

Mi ta gra była genialna coś nowego niż inne gry takie moje zadanie i ja jej daje 9/10

esyjent

Deweloper Quantic Dream od początku słynął ze znakomitych, wybitnych gier. Zaimponowali mi grą Omikron: Nomad Soul, która też na ówczesny czas była znakomita, przemilczana w branży, a fabuła i pomysły wybitnie poprowadzone. 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones