PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=613761}
3,3 134
oceny
3,3 10 1 134
Battle: Los Angeles
powrót do forum gry Battle: Los Angeles

"Jak­ donosi redaktor­ Mike Fahey z­ serwisu Kotaku,­ ukończenie tej­ pozycji na­ normalnym poziomie­ trudności zajęło mu­ zaledwie 40 minut.­ Oczywiście nie­ czyni to z niej­ najkrótszej gry w­ historii, ale wśród­ tych ostatnio­ wydanych­ niewątpliwie­ plasuje się w­ czołówce tego mało­ chlubnego­ rankingu." "Sprawa­ jest o tyle­ zabawna, że­ strzelanina Battle:­ Los Angeles­ powstała na­ podstawie filmu o­ tym samym tytule,­ który trwa­ dokładnie 116­ minut." -- Po­ prostu ręce­ opadają...

Ta gra to kpina­ większy fun ze­ strzelania miałem w­ pierwszej lepszej­ budżetówce od City­ Interactive typu­ Alcatraz czy­ Terrorist Takedown­ 3 hehe­ Przechodziłem już­ ją z musu mam to­ trza przecież­ zaliczyć. Przejś­cie gry zajęło mi­ chyba z 1 godzinkę.­ Jak oglądałeś film­ wiesz kiedy skończy­ się gra - twórcy­ nie wymyślili nic­ ponad stan, NIC nie­ dołożyli od siebie­ :// Wypadałoby­ przecież nie­ uważacie? Fatalne­ cut scenki rodem z­ taniego komiksu. Aż­ na początku się­ zatrwożyłem, że­ jakie cut scenki­ taka zawartość ale­ było lepiej ale­ tylko trochę­ :P. Fantastyczne­ bindingi - użyj na­ "x" zamiast­ standardowo 'e',­ celowanie na 'e'­ zamiast na RMB.­ Oczywiście sobie to­ zmieniłem. Marine­ jakim grałem ma­ strasznie słabą­ kondycję bo dyszał­ po paru sekundach­ biegu :// Taki­ amerykański boy­ :> Jak wiadomo­ ja mam spory nawias­ tolerancji na FPSy­ ale ten mnie po­ prostu zagiął hehe­ :D 4/10 to max co­ mogę dać tak­ STAMiNA daje mniej­ niż 5 FPSowi LOL­ :>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones