PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=705298}
8,2 6 663
oceny
8,2 10 1 6663
Batman: Arkham Knight
powrót do forum gry Batman: Arkham Knight

Palenie ciała Jokera jeszcze okej moge zrozumieć, ale o co chodzi z tym policjantem w barze którym kierujemy? Mówi kolesiowi który pali szluga żeby wyszedł a ten sie staje jakimś upiorem i cały bar zaczynają takie atakować? Gdzie tu sens?

marcin_lendzion

Ten palacz to Scarecrow/Strach na wróble, który wstrzyknął mu truciznę i dostał omamów/koszmarów

ocenił(a) grę na 9
madrok_626

dzięki za wyjaśnienie ty to tede wszystko wiesz XD ale czekaj skoro on nie żył to jak na niego toksyna mogła działać? Te wszystkie Jokery który widzi Batman to chyba jego reakcja na trucizne

ocenił(a) grę na 9
madrok_626

"wstrzyknął mu" to chodzi ci o Batmana co nie?

marcin_lendzion

Truciznę wstrzyknął policjantowi, a w Arkham City Joker wstrzyknął swoją krew do batmana i dlatego go widzi

ocenił(a) grę na 9
madrok_626

właśnie najbardziej nie kminiłem czemu na początku widzi sie oczami tego policjanta w sumie dalej nie wiem skąd sie on wziął

ocenił(a) grę na 10
marcin_lendzion

To jest prolog. Widzimy wydarzenia z oczu policjanta Owensa. Z torby palacza ulatnia się gaz (toksyna Scarecrowa), która powoduje halucynacje (Tak by the way, to palaczem jest Jason Todd).

Jeśli zaś chodzi o Batmana:
1) zamieniał się w Jokera, ponieważ zmutowana krew klauna, która wywołała chorobę powodującą przemianę w człowieka - dawcy krwii/komórek, dostała się do ciała Batmana.

2) halucynacje były spowodowane długim przebywaniem w Ace Chemicals i poddaniem się działaniu toksyny Scarecrowa.

Czy dzisiaj wszystko musi być podane na tacy? Eh...

ocenił(a) grę na 10
marcin_lendzion

To chyba oczywiste, że skoro fabuła gry dotyczy Scarecrowa to jegomość palący papierocha w barze to on sam, a te upiory to jego przydupasy, którzy sa tacy pod wpływem jego gazu halucynogennego.

MrLuigi5577

A ja sobie tak jeżdżę i jeżdżę tym batmobilem...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones