PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=705298}
8,2 6 663
oceny
8,2 10 1 6663
Batman: Arkham Knight
powrót do forum gry Batman: Arkham Knight

Gra masakrycznie zjechana po premierze za fatalny stan techniczny, błędy i brak kompatybilności z wieloma PCtami teraz robi naprawdę spoko wrażenie. W Tym momencie jest to gra w każdym aspekcie dobra, poczynając od głównej fabuły, która jest naprawdę mroczna, występuje w Niej masa ciekawych postaci i tylko zakończenie jej jest Imo mało satysfakcjonujące. Poza główną fabuła mamy misje podoczne i wyzwania i powiem tak, misje poboczne przeszedłem w 90%, a wyzwania w 10% XD Może to trochę ze względu że wyzwania były mocno skillowe. Misje poboczne były natomiast fajną odskocznią między główną fabułą i większość była naprawdę ciekawa, a zadania człowieka zagadki to jedne z najlepszych misji pobocznych jakie pamiętam. Ale do samego miąższu, czyli rozwałka, walka jest po prostu cudowna, czy to walka wręcz, czy to skradanie się, czy walka w batmobliu, każdy aspekt starć był cudowny, łączyły się One z dość prostym systemem rozwoju postaci i licznymi gadżetami dzięki którym do jednej walki można było podejść na dziesiątki sposobów. Jazda samochodem jest ok, sprawia z jednej strony dużo frajdy, ale z realistyką to się mija o kilometr, no ale to batmobil. Graficznie wygląda to bardzo dobrze, sam styl graficzny podkreśla mroczny klimat miasta, tak samo jak strój batmana który niszczy się z biegiem fabuły. Dalej na mały minus samo działanie, czasem po śmierci gra się crashowała, z 2-3 razy się gdzieś zablokowałem, nie jest to ten poziom co po premierze, ale dalej nie jest to ideał. Sama mapa jest nieduża, nie jest to niby dużym minusem, ale czasem czułem się jakbym w kółko jeździł w 3 miejsca.

hubsonBITW

To Znaczy na PC da się już grać bez większych problemów??

ocenił(a) grę na 8
Danio31b

Perfekcji nie ma, bo kilka razy jak zginąłem to gra się wieszała przy wczytywaniu, ale poza Tym jest naprawdę dobrze.

hubsonBITW

Po tym co się odwalało po premierze to perfekcji nie oczekiwałem ;D ,ale klika zawiechów zdarza się nawet grą w lepszej kondycji, więc OK

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones