PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611120}
8,4 15 368
ocen
8,4 10 1 15368
Batman: Arkham City
powrót do forum gry Batman: Arkham City

Mam taki problem nie mogę sobie poradzić z misją taką jak znaleźć najzimniejsze miejsce w arkhan city i odnaleźć freeze? Może ktoś mi pomoże.

ocenił(a) grę na 9
tomi0001

Tak musisz iść by temperatura na twoim wskaźniku ciągle spadała (nie chcę zdradzać całkiem by ci nie psuć zabawy, ale jak chcesz to napisz to i tak napiszę :P).

tomciog18

Napiszcie mi co mam robić.

ocenił(a) grę na 9
tomi0001

Przecież to jest banalne - gość wyżej napisał Ci co masz robić.

ocenił(a) grę na 9
tomi0001

@EDIT - Albo nie będę spoilerował.

DoktorFaust

A jak się dostać do komisariatu policji ?

ocenił(a) grę na 10
tomi0001

Musisz go szukać na samym dole ... jest takie zamknięte wejście które musisz zasilić ... pilnuje tam tego paru osiłków od Pingwina ...

Barges

Jestem już w muzeum i ciągle mi się zamykają te dzwi jak jestem od nich daleko co ma zrobić ?

ocenił(a) grę na 9
tomi0001

Coś mi się przypomina, że trzeba użyć tamto urządzenie do łamania haseł. I chyba trzeba też upgrade do zwiększonego zasięgu. (Przynajmniej ja miałem.)

DoktorFaust

Nie nie trzeba .. wystarczy wpaść przez szybę do pomieszczenia z konsolą .. i spróbować złamać kod .. wyskoczy komunikat że jest to niemożliwe bo pingwin roztawił zakłucacze ... trzeba wyjść na zewnątrz i rozwalić wszystkie te urządzenia .. !!!

CZacza

Jakie urządzenia trzeba rozwalić

tomi0001

Takie 3 zakłócacze będą stały na zewnątrz muzeum na dachu itp.

CZacza

Mam problem z odnalezieniem trzeciego.

tomi0001

Wejdź w podziemia metra. A tam już prosta droga, więc znajdziesz. :)

tomi0001

Dokładnie jeden będzie w metrze ... w dużej sali gdzie stoi kilka wagonów o ile się nie mylę...

CZacza

Dotarłem do tam gdzie trzeba teraz mam problemy z wydostaniem się na gorę.

CZacza

Wydostałem się z podziemi teraz jestem w muzeum.

ocenił(a) grę na 10
tomi0001

powodzenia w dalszej grze :)

CZacza

Teraz muszę uratować z loda pozostałych ludzi jednego już mam uratowanego, a jak uratować pozostałych ?

tomi0001

Za pomocą haka przyciągnij platformę i podpływaj na niej do nich.

Rafal23

Jaka platformę ?

Rafal23

Już sobie poradziłem.

Rafal23

Witam. Uratowalam wszystkich policjantów oprócz dwóch ostatnich bo nie mogę rozbic tego akwarium, dlaczego? Jest użyj A a kiedy naciskam wyskakuje wespnij sie i dalej nic...

tomi0001

Z innej beczki: wie ktoś jak aktywować DLC Robina? Przeszedłem główny wątek gry(zostały jeszcze misje poboczne i jakieś z Kobietą Kot i Dwiema Twarzami) zalogowałem się na stronie live.xbox.com wpisałem kod na DLC, ściągnąłem, a Robina jak nie było tak nie ma. Dodam jeszcze, że próbowałem kopiować pliki ze ściągniętego folderu do głównego z gra, ale nic to nie dało. Pomoże ktoś?

Rafal23

W fabularnym trybie nie ma. W rozgrywkach się nim gra

hr_dooku

Tak wiem sprawdzałem z "Zemście Człowieka Zagadki" i nie ma go tam

Rafal23

Może się schował czy coś .. on tak lubi sobie jaja porobić ... xD A tak na serio to ja też jeszcze do tego nie doszedłem xD

ocenił(a) grę na 10
CZacza

Ludzie mam mega problem w muzeum.Po pokonaniu tego wielkoluda trzeba wjechać windą na wyższy poziom.Rozszyfrowałem już kod i teraz zaczyna się problem.Żeby winda ruszyła,muszę walnąć elektrowstrząsem w silnik.A JA WALĘ CAŁY CZAS I NIC!CO ROBIĆ?!HELP!

Jakuben

mam taki sam problem jak poprzednik!! kurcze probowalem juz wszystkiego, zadne gagdety nie dzialaja nawet impuls:( POMOCYYY!:(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones