PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=605965}

Baldur's Gate II: Cienie Amn

Baldur's Gate II: Shadows of Amn
9,0 9 554
oceny
9,0 10 1 9554
Baldur's Gate II: Cienie Amn
powrót do forum gry Baldur's Gate II: Cienie Amn

Podobna gra

ocenił(a) grę na 5

W tą grę kiedyś grałem, ale fabuła mnie trochę znudziła swoją długością, poza tym była dla mnie
zbyt trudna. Zna ktoś bardziej współczesną grę RPG z tak dobrym klimatem, postaciami, ale gdzie
fabuła jest bardziej zwięzła?
Chodzi mi o klimat fantasy. Nie chce dark fantasy (Dragon Age nie podobał mi się ze wzgledu na
strasznie przepakowaną mrokiem stylistykę i fabułę). I oczywiście, żeby było tworzenie postaci,
wybieranie klasy itd.

ocenił(a) grę na 10
MistrzSeller

Neverwinter Nights, ten sam świat co w Baldurze, przy czym bardziej przystępne dla mniej hardcorowego gracza i inny silnik gry.
Może być też Icewind Dale 1&2, fabuła prosta, ten sam silnik co w BG, tworzymy drużynę, świat znany z baldura.

ocenił(a) grę na 5
Kamilos86

A Icewind Dale jest łatwiejsza? I czy fabuła jest ciekawa, czy tylko sprowadza się do zabijania wszystkiego co się rusza?

ocenił(a) grę na 7
MistrzSeller

W takim razie tylko i wyłącznie Neverwinter Nights 2 i jej pierwszy dodatek. Chyba ten sam świat co BG, klas mnóstwo o wiele więcej jak tutaj, znacznie współcześniejszy z lepszą grafiką, trochę łatwiejszy, fajna fabuła, znacznie bardziej rozbudowane relacje z towarzyszami (choć nie grałem jeszcze w BG2).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones