PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=808107}
6,8 386
ocen
6,8 10 1 386
Atomic Heart
powrót do forum gry Atomic Heart

jedne z najlepszych fpsów w jakie grałam od bardzo bardzo dawna, napisanie że to rosyjski bioshock nie było nic a nic na wyrost !

ocenił(a) grę na 9
naomi_nomi

Właśnie ukończyłem i muszę potwierdzić. Gra mnie zaskoczyła rozmachem i szczegółowością. Nie spodziewałem się AŻ TAK dobrego produktu. Dla mnie najlepszy FPS od czasów ostatniego Bioshocka.

naomi_nomi

Tylko że ta gra jest dużo bliżej Preya, niż Bioshocka. Niemniej po lekko chaotycznym początku gra mi się doskonale.

ocenił(a) grę na 9
naomi_nomi

Tak jest! Gra roku 2023! Nie wiem czy coś to pobije. Dla mnie jeden z najlepszych FPS'ów w jakie w życiu grałem, absolutne Top 10.

naomi_nomi

max 6/10

naomi_nomi

Pełna zgoda, pod względem grywalności to 10/10. Twórcy Far Cry i Assassin's Creed powinni zagrać i nauczyć się jak ciekawie projektować lokacje, żeby po 10 godzinach nie czuć, że każda kolejną jest kopią tych już odwiedzonych :) W Atomic Heart nawet po 30 godzinach ma się poczucie świeżości, chce się badać każdy zakątek odwiedzanych budynków i terenów otwartych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones