PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=808107}
6,8 386
ocen
6,8 10 1 386
Atomic Heart
powrót do forum gry Atomic Heart

Albo nad tym tandetnym Hogwarts legacy to ja nie mam pytań. Później taki polski młot ojkofob idzie i hejtuje gry typu cyberpunk czy dying light bo pewnie jemu w Polsce źle i wszystko co z Polski to zle

ocenił(a) grę na 9
doktor85

Bo cyberpunk jest gównem

ocenił(a) grę na 10
xKoweKx

Nie jest arcydziełem ale lepszy niż ten gniot

ocenił(a) grę na 9
doktor85

Akurat AH praktycznie w każdym aspekcie pokazuje wysoki poziom i jako jedna z niewielu nowości wygląda i działa niesamowicie. Spodziewałem się tylko dobrej produkcji, a zdecydowanie jest to coś więcej.

ocenił(a) grę na 10
xKoweKx

Hehe, ile Wam płacą za takie bzdety

ocenił(a) grę na 9
doktor85

A grałeś w ogóle czy tylko wnioski z dupy wyciągasz? Równie dobrze mogę odbić piłeczkę i zapytać ile hrywien dostajesz za pisanie tych swoich bzdur

xKoweKx

Niezłym młotem trzeba być żeby AH oceniać wyżej niż Cyberpunka. XD

ocenił(a) grę na 9
orzeh8

przynajmniej działa na ps4 od premiery czego partacze z budżetem miliarda złotych od sredepu nie potrafili zrobić. Dobrze że chociaż kasę za to gówno zwracali, jedyny plus

ocenił(a) grę na 10
xKoweKx

Ja też oczekiwałem, że ta gra będzie poprostu dobra, ale Atomic Heart jest grą prawie doskonałą naprawdę!! Moje zaskoczenie tego roku. Świetny klimat, świetne zagadki ciekawe rozwiązania no długo czekałem na taką grę

ocenił(a) grę na 7
doktor85

Hejt na cyberpunka był na początku bo był zbugowany i nie dało się w niego grać, chociaż mi na pc grało się bardzo przyjemnie. Podobna sytuacja z dying light 2, która miała bardzo słabą optymalizację na premierę. Za to Atomic Hearts i Hogwarts Legacy chodzą dobrze nawet na słabych sprzętach, więc nie dziwie się, że ludzie wypowiadają się o tych grach pozytywnie.

ocenił(a) grę na 7
znamir11

Niedawno cyberpunk po aktualizacja miał milion graczy na steamie w jednym momencie i jest obecnie bardzo dobrą grą.

znamir11

klocuch sprawdził po tym niby łataniu i dalej w tym samym miejscu npc przelatują przez metalową siatkę bez odpalonej animacji, dalej zabugowany syf

doktor85

Hogwarts Legacy i Atomic Heart są właśnie jednymi z najbardziej kontrowersyjnych gier ostatnich lat wiadomo z jakich przyczyn i raczej spotkałem się w intrenecie z jakimś specjalnym wychwalaniem ich. Krytyka cyberpunka i DL oczywiście uzasadniona.

ocenił(a) grę na 8
doktor85

To nie graj, ból dupy xD

ocenił(a) grę na 10
anna_gabryelewicz

Niestety zagrałem (kupiłem). Gniot.

doktor85

Ja teraz przechodzę i gra nie jest zła. Gram w Game Passie. I nie porównuj jej z Cyberpunkiem bo to trochę inne gry.. (Cyberpunka mam kupionego na Xbox i mi działa bez żadnych bugów).

doktor85

I dlatego oceniłeś ten gniot na 10? Rozdwojenie jaźni?

ocenił(a) grę na 8
doktor85

chciałbyś żeby geralt cię w dupsko wyebał degeneracie

ocenił(a) grę na 8
doktor85

Cyberpunka jeszcze nie ograłem , grałem natomiast w Dying Light 2 i o zgrozo.... Kuniec świata, śmierć grozi na każdym kroku a przemiana w zombie zwłaszcza nocą . Tymczasem misje nocą typu pomóż mi znaleźć czerwoną barwę do palety kolorów bądź zaginęła moja czerwona sukienka... denne dialogi. Średniak.
Atomic inny typ gry ale o niebo lepszy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones