PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=615563}
7,2 658
ocen
7,2 10 1 658
Anno 2070
powrót do forum gry Anno 2070

Jak to wygląda ?

użytkownik usunięty

Czy warto kupić nowe anno ?

Nie miałem jeszcze okazji zapoznać się z tą częścią, ale jeśli miałbym coś doradzić, to na pewno wstrzymanie się z zakupem. Gra jest świeżo po premierze i jej cena jak na razie szybuje w okolicach 100 zł. Nie ma sensu rzucać się na nowy tytuł w pierwszych dniach po premierze. Za kilka miesięcy będzie ją można kupić za połowę z tego.

GPS_Grzegorz

jak narazie gra jest tak zbugowana że mam wrażenie że kupiłem betę... o_O a najlepsze że już pół roku po premierze - do tego jak masz kartę słabszą niż GF 8800 to możesz pomarzyć... o płynności...

ocenił(a) grę na 9
tantael

Dziwne, gram w tą grę od premiery i poza błędem w nazwie jednostki nie dopatrzyłem się żadnych bugów Oo

Rizzan

J ateż własnie zastanawiam się teraz nad kupnem. Czy warto kupić? Czy są duże różnice w stosunku do Anno 1701?

Ambasador2

Teraz jest wszystko OK ,gra bardzo fajna,fajne zadania i super oprawa graficzna . Jak dla mnie lepsza od Cywilizacji V .

ocenił(a) grę na 8
Ambasador2

Różnica jest przeogromna, przecież wszystkie poprzednie części działy się w przeszłości, podczas gdy ta wychodzi w przyszłość. Dodatkowo pojawiają się nam dwa współczynniki - energia i ekologia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones