PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612158}
8,2 3 741
ocen
8,2 10 1 3741
Alice: Madness Returns
powrót do forum gry Alice: Madness Returns

Kto ukończył 100%?

ocenił(a) grę na 10

Ja gram na najtrudniejszym poziomie trudności i chyba się z nim przeliczyłem, bo to chyba
najtrudniejsza gra jaką do tej pory miałem... Czasami wrogów jest po prostu ZA DUŻO. Już ciul z
wrogami, system zapisów jest zły w te grze. Powinny być normalne zapisy. Nawet 10 slotów by
wystarczyło albo checkpointy i quicksave'y. Gram już kilkanaście godzin a jeszcze siedzę w
pierwszym rozdziale :D Ile zajęło wam ukończenie?

ocenił(a) grę na 10
szklanakot

Kilkanaście godzin gry (zapisane w statystykach, w praktyce dużo więcej), najdłużej cięgnie się 1 rozdział, bo bronie są bardzo słabe i ciężko się gra na najwyższym poziomie trudności, dlatego ten kto jeszcze nie zaczął lepiej niech zacznie od 3-ciego stopnia. (nie nightmare), chyba, że chcecie się katować jak ja, poznając mechanikę gry i męcząc się słabymi broniami z silnymi przeciwnikami. Warto też odblokować sobie DLC. Gra dorównuje pierwowzorowi, a jest nawet lepsza, choć brakowało mi silniejszej muzyki w tle. Chętnie zagram po raz kolejny :)

szklanakot

Jeśli chcesz przejść jeszcze raz, nawet na innym slocie zapisu to możesz przejść na nightmarze bez najmniejszego problemu - bronie są już rozwinięte. Wiem bo z ciekawości sobie ustawiłam. Trochę to pewnie smutne dla innych graczy że gra już jest dla nich za łatwa...

ocenił(a) grę na 10
matsurika

Ale z was glupole. Dlatego gra sie na najtrudniejszym mozliwym poziomie od poczatku, a nie po ktoryms przejsciu z kolei i potem narzeka. Ja gram we wszystkie gry na najtrudniejszym i nie narzekam. Alice Madness jest umiarkowanie trudna [niektore momenty sa trudne], ale gdzie jej do Star Wars The Force Unleashed 1 takze na najtrudniejszym, gdzie kazdy korytarz, czy pomieszczenie to bylo pieklo na ziemii. Obie te gry sa bardzo podobne. Taka sama mechanika gry itd, tylko inne swiaty.

ocenił(a) grę na 6
szklanakot

niestety, ale gra nie dorównuje pierwowzorowi. Można początkowo się łudzić, że przekształci się w coś tak kreatywnego i spójnnego jak jedynka, ale to mylne wrażenie. dialogi tuttaj nie mają sensu i do niczego nie prowadzą. muzyce brakuje budowania atmosfery. etapom brakuje szaleństwa i kreatywności. parę pomysłów z mdk2 i w kółko ten sam patent na planszę tylko, że co chaper w innych grafikach. Oto całe American Alice 2. Poza tym, że technologicznie grafika na wyższych detalach niż w pierwszej części artystycznie, dialogowo, przygodowo i pod względem klimatu jedynka tę grę zjada.

ocenił(a) grę na 10
szklanakot

A na czym grasz ps3 czy pc ?

ocenił(a) grę na 10
szklanakot

Ta gra na normalnym potrafi zajść za skórę także nie dziwi mnie, że najtrudniejszy sprawia problemy ;) Nie wiem o jakim DLC tam ziomek rozprawia bo do gry nie ukazały się żadne DLC, ale może przed graniem walnał kwasa i jeszcze go trzyma. Pozdro z 2020. Zajebisty rok.

Tenenit

Możecie sobie zobaczyć na youtubie wystarczy wpisać allice madness return a potem wybrać tą prawie 10 godzin ps3 i xbox 360. A teraz ciekawostka mam od niedawna xboxa one i gram sobie w tą gierkę przez xbox passa. Ona jest faktycznie genialnie zrobiona a ponoć jedynka była robiona przez samego Tima Burtona!!!

ocenił(a) grę na 10
Dariuszf

Jedynki Burton nie ruszał, na szczęście bo by zrobił to samo co z filmem - by spieprzył dokumentnie. Autorem jest genialny American James McGee. Grałem na PC, na konsoli nie wygląda źle, ale 30 klatek to turbo bieda. W sumie ja czekam na Alice: Otherlands ale poza animacjami, McGee nic nowego jeszcze nie urodził niestety :<

ocenił(a) grę na 6
szklanakot

normalny zapis czyli co zapisywanie kiedy chcesz ? przecież to jest oszustwo dla ciot, a nie system gry. wbudowane oszustwo to żadne granie. zapisywanie co sekunde w grach jest dla debili.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones