PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612732}
7,5 299
ocen
7,5 10 1 299

Airline Tycoon Evolution
powrót do forum gry Airline Tycoon Evolution

Jestem ciekaw czy ktoś to normalnie przeszedł, bo gra miała odgórnie ustalone pułapy (to zdaje się o finanse tu chodziło). Jak dla mnie niemożliwym było wypełnienie tych wymogów w dalszych etapach...do czasu, aż przeszukałem pliki i trafiłem na konfigurację samolotów. Potem kupiłem wysłużonego concorda, który w 1h oblatywał cały świat dookoła i zabierał 500 pasażerów :) Pamiętam że przerobienie plików nie wywoływało efektu ubocznego. Nawet jeśli twoi rywale też mieli takie same samoloty jak te podrasowane, to i tak osiągali zwyczajne zarobki.

ocenił(a) grę na 7
gagarin77

Bardzo ciekawy pomysł z edycją plików gry, kiedyś wypróbuję.

MrDragoon

Właśnie zauważyłem że napisałem to pod "AT Evolution" - ja grałem w tego pierwszego z 1999

ocenił(a) grę na 7
gagarin77

Tej wersji nie mam. Ale i tak spróbuję.

gagarin77

Nie wiem co trudnego było w podstawowej wersji. Grałem to niedługo po premierze więc miałem nie wiem 10-11 lat i całą kampanię w podstawce wtedy przeszedłem. Pamiętam, że zawsze starałem się zółtego podkupić bo jako jedyny wypuszczał tyle akcji, że dało się to zrobić ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones