PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=770749}
8,9 7 254
oceny
8,9 10 1 7254
Top Gear
powrót do forum programu Top Gear

Uwielbiam tą serię i często do niej wracam, a do "oglądania w tle" przyjemniejsza jest wersja z lektorem na której nie muszę się w żaden sposób skupiać.
Ale jak słyszę to tłumaczenie na polski to mnie czasem trafia, i mam ochotę znaleźć tego gamonia który wziął się za tłumaczenie nie mając pojęcia o motoryzacji... E tam o motoryzacji, nie mający pojęcia o czymkolwiek!
Notoryczne mieszanie km/h z milami/h to standard i już nawet nie zwracam uwagi, ale tam jest wtopa średnio w co 3-cim zdaniu!
Hit jaki usłyszałem przed chwilą: "starting launch control" (system automatycznego startu pojazdów sportowych), gamoń przetłumaczył, na "uruchamiam wyrzutnię rakiet" :D
Przez kilkanaście sezonów, uzyskiwane czasy przez gwiazdy, np 48,7 sekundy, tłumaczone jest notorycznie jako "48 i siedem SETNYCH" - nosz kur... jak można przez kilka lat robienia tłumaczeń, nie palnąć w łeb gościa który to tłumaczył, żeby się nauczył ile to jest setna sekundy a ile to dziesiąta?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones