PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10037359}

Squid Game: Wyzwanie

Squid Game: The Challenge
4,4 2 933
oceny
4,4 10 1 2933
Squid Game: Wyzwanie
powrót do forum programu Squid Game: Wyzwanie

Przykład tego jak mając hit zrobić totalne dno.

Sather

Squid Game.

ocenił(a) program na 8
Sather

Zhańbiłeś to swoje konto tym komentarzem.

ocenił(a) program na 1
Dokini_Ndid

Zraniłeś moje uczucia,a ja tylko myślałem, że mogę mieć własną opinię

Sather

Najlepsze jest to,że już jest gra o wszystko. I ten format już jest znany od dawna, zanim powstało SG ;D I jest to naprawdę spoko show.Masa różnorodnych zadań. Jeden głupie, inne fajne. SG nic nowego nie wymyślilo, tylko dodało wątek biedy, i co ludzie zrobią żeby z niej wyjść.

toyminator

W Azji powstało wiele mang i anime z motywem ludzi zamkniętych w grze psychopaty. Light novel "Danganronpa" jest sztandarowym przykładem wykorzystania tego motywu. Reality show, w których uczestnicy wykonują różne zadania, żeby przejść dalej i wygrać nagrodę, to też banał. "Squid Game" po prostu potrafił wziąć te elementy i stworzyć z nich coś, co trafiło do szerokiej publiki. Nie jest oryginalne, ale przecież "Gwiezdne wojny" też czerpały masowo z dzieł powstałych wcześniej. Tak to już jest, że raz na jakiś czas jakiś twórca odpowiednio złoży puzzle i trafi do masowej świadomości.

dansty

No tak, tylko SG to był wielki zawód. Dodali tylko zabijanie i tyle. Od początku wiadomo że to jakieś bogate sponsorują ku ich uciesze.
Fajnie sie to niby oglądało, ale nic takiego. Przehypowany serial.

toyminator

SG jest najpopularniejszym nieanglojęzycznym serialem Netfliksa w historii. Jest to fenomen i ogrom ludzi wyczekuje drugiego sezonu. Pomijam odczucia własne.

ocenił(a) program na 1
Sather

NAJGORZEJ ŻE DALI TAM MURZYNÓW TO POPSUŁO CAŁOŚĆ

Gorissh

Najgorzej to by było jakby ciebie dali, bo by każdy mylił cie z tępa białą świnia

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
elSiara

To jest reality show robione przez Amerykanów. Jakby byli tam sami biali hetero, to byłaby najdziwniejsza rzecz w całym programie.

ocenił(a) program na 5
elSiara

Spokojnie, w polskiej edycji będziesz miał białych hetero, bo nawet jeśli trafi się homoseksualista, to nie przyzna się do swojej orientacji, aby nie dostać na ulicy w mordę.

Sather

Przecież to nie jest kontynuacja serialu. Chyba to rozumiesz, czy raczej słabo u Ciebie z łączeniem kropek?

ocenił(a) program na 1
iwonka_sl

Wiem,że nie kontynuacja,ale to tak jakby zrobić 4 godzinny dokument o górach lodowych i nazwać go Titanic - Wyzwanie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones