PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10037359}

Squid Game: Wyzwanie

Squid Game: The Challenge
4,4 2 933
oceny
4,4 10 1 2933
Squid Game: Wyzwanie
powrót do forum programu Squid Game: Wyzwanie

Aż jestem w szoku, że naprawdę ktoś tak pomyślał. Weszłam na forum poczytać co ludzie myślą o tym REALITY SHOW i uczestnikach, a tu większość to oburzenie, że w kontynuacji nie ma Koreańczyków i są inni twórcy niż w pierwszym sezonie. No hit po prostu. XD Wy sobie zdajecie sprawę, że to program bazujący na grze z serialu i do wygrania była prawdziwa kasa przez prawdziwych uczestników, a nie aktorów? A czy było to ustawione to już inna sprawa.

Ivelise

90% tych osób to najpewniej osoby starsze, które nie śledzą informacji nt. seriali.

Ivelise

Ja na przykład usłyszałem od kogoś że wyszedł kolejny sezon SG. Włączyłem obejrzałem kilka minut i myślałem że zmienili formę na paradokument, bo wiem że ostatnio jest taka moda, na seriale które są połączeniem dokumentu i fabuły. Dopiero gdzieś mi wyskoczyło że uczestnicy pozywają twórców i tam było napisane że to reality show

thamcwu

Możesz coś więcej napisać o tym pozwie?
A swoją drogą mi się podoba to reality.
Dekoracje wymiatają.
Klimat utrzymany.
Z czasem z ludzi wychodziło, to, co ukazał serial, że niektórzy dla wygranej zdradzą, albo uciekną się do innych sztuczek. Gra w kulki, most i przedfinałowa to najlepiej pokazują.
Najbardziej podobało mi się, jak ich elegancko wrobili w grę w kulki. Każdy się spodziewał, że kiedy przyjdzie im dobrać się w pary, to będą grać przeciwko sobie, więc nikt by się nie dobrał z "przyjacielem", zrobili więc tak, że i tak się dobrali z kumplami :P
Mi się podoba, ale współczuje takiego doświadczenia, w życiu bym nie chciała, przeciorali ich psychicznie.

ocenił(a) program na 9
VaniaV

https://www.gram.pl/news/netflix-pozwany-przez-uczestnikow-programu-squid-game-p latforma-odpiera-zarzuty - ogolnie uczestnicy byli prawdziwi, ale przerazili sie ze byl hardkor na planie filmowym, wiec teraz placza i proszą o odszkodowanie xD

ocenił(a) program na 4
VaniaV

Nie zgodzę się z tym przecioraniem. W oryginale miało się wrażenie, że na każdym etapie egoizm jest nagradzany, co rozbijało ludzi na grupy. Tutaj dodano gry-wyzwania na hali o całkowitej losowości - i to scalało grupę, nikt nie chciał wyjść na kogoś, kto gra nieczysto (swoją drogą - rzucanie kostką przez chyba 15 minut zapewniało emocje jak na grzybach, oszczędzili na wszystkim prócz głównej wygranej lel)

LubieDziewoje

Fakt, a finał, to już w ogóle bez emocji. Przewinęłam kawał finału.

ocenił(a) program na 1
Ivelise

No ALE TY MĄDRY JESTEŚ ci powiem że szok normalnie. Problem w tym że po 1 w Koreańskiej wersji tego reality show ludzie GINELI byli zabijani na poważnie co dodawało programowi fajnej atmosfery. Tutaj jakieś PLUSK i trochę atramentu się wylewa na zawodnika co jest żałosne. Dodatkowo tutaj jest za dużo MURZYNÓW co całkowicie psuje koncepcję KALMARA. Gra w KALMARA jest dla białych ludzi a oni nie lubią MURZYNÓW bo to wiadomo poszechnie.

Gorissh

Mądra* jeśli już. A tak poza tym to wszyscy u ciebie zdrowi czy tylko ty masz jakiś problem ze sobą bo rynsztokowy ten twój bait. 

ocenił(a) program na 1
Ivelise

O PROSZĘ się znalazla FEMINISTKA może mam jeszcze z kwiatami PRZYLECIEĆ MOIM ODRZUTOWCEM i PRZEPROSIĆ ??? CO MOŻE TAK BYŁO BY NAJLEPIEJ HE?!?!!!?!!!! PYTAM SIĘ COŚ

Gorissh

Lecz się. XD

ocenił(a) program na 1
Ivelise

O PROSZĘ tak jak sądziłem się PIELĘGNIARECZKA znalazła na filmwebie OGÓŁEM TAKICH JAK TY ZNAM WIELU i powiem ci szczerze teraz od serca jeśli jesz oscypki TO CIĘ NIENAWIDZĘ !!!!!! A po 2 nie ja nie jestem MURZYNEM tylko człowiekiem więc się proszę do mnie zwracać jak do CZŁOWIEKA NACZELNEGO !!!!!

Gorissh

Hahaahhah jprdl. Dobra kończ już to show.

ocenił(a) program na 1
Ivelise

OK zakończmy to jak PRZYSTAŁO WYZYWAM CIĘ NA GRĘ KALMARA kto przegra ginie a jego organy jadą na sprzedaż natomiast osoba która wygra zgarnia całą kasę z organów przeciwnika WCHODZISZ W TO FEMINISTKO CZY SIĘ CYKASZ CYK CYK CYK ???

ocenił(a) program na 8
Gorissh

Dawno nie czytałem tak debilnego komentarza.Musisz mieć ostre problemy z głową

luki138

Bo to serial dla debili.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones