PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10037359}

Squid Game: Wyzwanie

Squid Game: The Challenge
4,4 2 933
oceny
4,4 10 1 2933
Squid Game: Wyzwanie
powrót do forum programu Squid Game: Wyzwanie

Oczywiście, że czarnoskórej dziewczynie nie można wytykać brak koleżeństwa.

Grupa podjęła decyzję, że na moście każdy przechodzi przez jeden schodek. Ashley jako jedyna się wycofała, twierdząc, że nie chce grać zespołowo. James odpadł przez nią, bo musiał skoczyć kilka razy. A potem przyszła kolejna rozgrywka, gdzie również ekipa zadecydowała, że każdy będzie głosował na siebie. Nie dziwię się, że Mai założyła, że Ashley znowu się wyłamie i nie wytypuje samej siebie - już raz pokazała, że myśli tylko o sobie i nie gra zespołowo. Zdziwiłam sie, gdy ekipa wkurzyła się za to na Mai, a do Ashley za jej wcześniejszy postępek na moście nie mieli żadnych wątów. Yyyy co? Przecież to dwie takie same sytuacje. Gdzie równe traktowanie? A no tak, rasizm.... Może mówili coś do kamery, ale oczywiście montaż tego nie pokazał, bo przecież jak można jechać po czarnoskórej dziewczynie. Żenada.

ocenił(a) program na 3
mippek

Ja oglądając miałem wręcz wrażenie że tej sceny na moście nie widzieli. Bo później jedyną osobą która do tego nawiązała była Mai. A potem jak obie o tym gadały i Mai ją przeprosiła, to ta murzynka powiedziała że wcale na tym moście nie oszukiwała.
Dziwna sprawa, jakby jakieś błędy w montażu.

ocenił(a) program na 9
Santjago

Nie błędy, po prostu Ashley kłamała w żywe oczy. Nie przepuściła Jamesa bo sama stwierdziła, że tego po prostu nie zamierza robić.

ocenił(a) program na 9
DeKolarto

sorry, Treya *

DeKolarto

To nie mógł być błąd w montażu bo Ashley mówiła wprost za kulisami, że nie będzie grać według ustalonego planu. Też mnie dziwiło, że tylko Mai to zauważyła, a potem jeszcze oberwała za to, że chciała rozliczyć nieuczciwą Ashley.

ocenił(a) program na 3
Ivelise

Bardziej chodzi mi o to że totalnie nikt inny o tym nie mówił. Tak jakby uznali że nic się nie stało. Nikt inny się nie wypowiedział oprócz Mai. Co z tymi którzy stali za nią i widzieli to z bliska? W ogóle o tym nie mówili i to uznałem za jakiś błąd w scenariuszu.

Santjago

Miałam dokładnie takie samo wrażenie - "wtf???!!!!"

mippek

Mnie ta czarna tak zirytowała, to co później jeszcze bezczelne babsko gadało, że aż musiałem tu wejść i poszukać takiego komentarza. Zachowanie grupy również mnie zirytowało konkretnie.

Artkowski

Zrobiłem dokładnie to samo, nie mogłem uwierzyć w to że Ci ludzie gadają tak o zasadach a kiedy one były łamane nic się nie odzywali.

mippek

Specjalnie weszłam na forum sprawdzić czy ktoś wspomniał o spinie Mai i Ashley. Nie mogłam uwierzyć, że mieli za złe Mai za wytypowanie Ashley, przecież w poprzedniej grze ona totalnie olała grę zespołową i zasłużyła, żeby odpaść. Sama nie chciała zastąpić kolegi, odpadł, ona zrobiła jeden krok i zaraz wołała, żeby ją zastąpić... Na końcu jeszcze Mai ją przeprosiła, dlaczego? Nie mogłam znieść tej Ashley. Brrr

ocenił(a) program na 7
mippek

dużo zostało wycięte, na reddit co chwile są ujawniane nowe fakty, tak na prawdę kiedy drużyna przed zadaniem uzgadniała strategie, ashley sie alienowała w kiblu i ryczała że ma niski numer, nie znała planu reszty. Oraz była zasada której nie pokazali w tv że osoba przed tobą musi cie poprosić o zrobienie skoku a Trey tylko sie gapił i sam zdecydował skoczyć 2 razy

https://www.reddit.com/r/squidgame/comments/189n2vk/just_started_episode_9_and_h ow_tf_did_everyone/

kamil665544

Serio? Ale Ashley mówiła za kulisami wprost, że nie będzie grać wg. ustalonego przez grupę planu. Dziwne.

ocenił(a) program na 5
kamil665544

Hmm... jeśli się alienowała i rzekomo nie znała strategii to czemu zaraz po swoim skoku obróciła się i czekała aż ktoś ją wyprzedzi? Doskonale wiedziała o planie drużyny i celowo wycofała się. Nawet nie miała odwagi spojrzeć w oczy zawodnikowi, którego wystawiła.

ocenił(a) program na 4
mippek

Szczerze? Trey sam wypadł na glupka, białorycerstwo dla typiary która myśli tylko o swojej d.. e jest kompromitujące.
Jeżeli chodzi o reakcję zespołu - montaż nie ujawnia relacji i pozycji Ashley w grupie. Wygląda na taką, która lubi podporządkowywać sobie ludzi i być może dlatego nie spotkała się z ostracyzmem

ocenił(a) program na 5
LubieDziewoje

wygrała tylko dzięki niemu.

ocenił(a) program na 5
mippek

tylko, że Mai łatwo było oceniać Ashley skoro miała miejsce 20. Ciekawe, jak sami byście postąpili. Jej późniejsze mszczenie się nie miało sensu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones