PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=827625}
6,8 1 322
oceny
6,8 10 1 1322
Selling Sunset
powrót do forum programu Selling Sunset

Ulubiona postać?

ocenił(a) program na 6

Jaka jest wasza ulubiona postać?

ocenił(a) program na 7
potrzebanieba

Zdecydowanie heather

potrzebanieba

Maya chyba taka najbardziej rozsądna :D

ocenił(a) program na 10
potrzebanieba

Maya i Christina ️

ocenił(a) program na 6
potrzebanieba

Ulubiona nie wiem, chyba Mery i Chrishell. Natomiast nie cierpie Daviny, taka typowa, wredna suka!

potrzebanieba

Ulubione to Mary (również najładniejsza wg mnie) i Maya. Najmniej lubiana Davina i Christina

los_ojos_verdes

Chyba cie dupa boli

ocenił(a) program na 8
potrzebanieba

Maya wydaje się rozsądną osobą, natomiast najbardziej lubiłam Chrishell oraz Mary i z całego serca nienawidziłam Daviny

ocenił(a) program na 6
an3stazja

Zupelnie jak ja! :)

an3stazja

mam tak samo, nie potrafię przetrawić Daviny i Christine, królowe dramy

ocenił(a) program na 10
potrzebanieba

Najbardziej lubię Mary i Chrishell ( uważam, że są też najładniejsze) , Maya jest rozsądna i sympatyczna, tak jak Amanza, która jest bardzo ciepła i sympatyczna, Heather fajna ale czasem złośliwa , Christine drama queen ale ma gadane i widać, że umie radzić sobie z wymagającymi klientami, najgorsza Davinaaaa - zakompleksiona i zazdrosna!

ocenił(a) program na 8
potrzebanieba

Christine

ocenił(a) program na 9
potrzebanieba

lubię Crishnell, Emmę i Mary, bo wszystkie z nich są ciepłe i dobre, wspierające się nawzajem, progresywne. Ale Emmę najbardziej, bo lubię osoby, które dużo osiągnęły, a wybijają się z typowych stereotypów (ładna laska, ale inteligentna, bogata, ale samodzielna, z poczuciem spełnienia i pełna oczekiwań, ale z doświadczeniem życiowym), taka po prostu wszechstronna idealna kobieta jak dla mnie

potrzebanieba

Zdecydowanie Christine :**

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones