PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10014215}

Pirackie złoto z wyspy Adak

Pirate Gold of Adak Island
4,7 126
ocen
4,7 10 1 126
Pirackie złoto z wyspy Adak
powrót do forum programu Pirackie złoto z wyspy Adak

Co chwilę inna teoria i inną strona wyspy sprawdzają... Każda wymyślona teoria jest uzasadniona naukowym pieprzeniem i jest słuszna i dorabiana jest do niej ideologia tak by wszystko pasowało, i to stwierdzenie na koniec ze wszystkie ich założenia były słuszne i doprowadziły ich do tego miejsca SERIO!? A wystarczyło przyjrzeć się lepiej kamieniowi który olali na początku szukania to zaoszczędziliby parę miesięcy. W pojedynkę przeszukiwałem duże tereny (jak to jeszcze nie było przestępstwo :)) i myślę że gdyby się sprężyli i chwycili za skanery to jadąc od początku do końca fragment po fragmencie więcej by znaleźli i ziemię ze śmieci oczyścili. Przypuszczam że w tym czasie przeszukaliby znaczną część wyspy zwłaszcza że większość to skały w których nie trzeba szukać.

MMDT

No nie wiem to nie jest 30 hektarów a raczej tysiące, i do tego z dziurami, z minami, i innymi wojskowymi terenami. :|

ocenił(a) program na 8
daniel_1302

Sami specjaliści widać że kolega sam by przeleciał wykrywaczem wyspę większą o 200km2 od Warszawy w tydzień xd w dodatku blisko koło koła biegunowego, na morzu beringa z cięzkim ukształtowaniem terenu w dodatku z mokradłami i setką innych niedogodności. Miód normalnie

rgrot93

No i masz chuJa w dupie ha ha

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones