PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=770790}

Milionerzy

6,5 4 439
ocen
6,5 10 1 4439
Milionerzy
powrót do forum programu Milionerzy

Dawniej wysoki poziom

ocenił(a) program na 1

Dawniej jeden najlepszych
Programów.
Teraz zmniejszyli progi
Wygranych i sporo osób
Może wygrać 0 lub tysiąc.
Nadmiar debilnych pytań,
Sporo pytań o kulturę masową,
Sporo pytań o Dodę.
Skrócili czas programu by dać
Nadmiar reklam.
Jedynie prowadzący
Prezentuje wysoki poziom i
Można mu gratulować
Gdy czyta debilne pytania.

kdk89

Dokładnie, czasami zerkam sobie na brytyjską wersję na BBC BRIT którą prowadzi Clarkson i jest świetna, na poziomie, pytania nie są debilne, program trwa godzinę. Dla porównania obejrzałem kiedyś jeden odcinek naszych milionerów w tvn i byłem w szoku jaka przepaść, pytania głupie i niekiedy promujące jakąś propagandę stacji, całość jakaś taka tandetna i sztuczna 50 procent czasu antenowego to reklamy a program trwa tylko pół godziny a kiedyś polska wersja była naprawdę dobra jak obecnie brytyjska.

ocenił(a) program na 8
kdk89

Absurdalny pomysł z finałem specjalnym w TVN, gdzie można było wygrać 2 miliony złotych, wcześniej oddając część pieniędzy. Przedostatnie pytanie za 900 tys. zł, czyli żeby "wyjść na zero" trzeba by wynegocjować z Urbańskim pozostawienie 100 tys. zł z poprzedniego odcinka. Kwoty w programie już dawno powinny zostać zwaloryzowane. Milion złotych w 1999 roku to była fortuna, dzisiaj za tyle kupuje się kawalerki w mieście.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones