PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=849224}

Miłość jest ślepa

Love Is Blind
6,4 4 070
ocen
6,4 10 1 4070
Miłość jest ślepa
powrót do forum programu Miłość jest ślepa

To najbardziej manipulacyjna osoba w programie. Szkoda, że przy ponownym spotkaniu nie wspomniano nic o tym co mówiła Shaynowi o Nathalie. Widać jak bardzo jej żal relacji z Shaynem.
Bardzo żal mi tu Kyle'a. Ona jeszcze Kyle'a oczerniała przy ponownym spotkaniu o manipulowanie, To jest śmieszne. Ludzie, którzy myślą racjonalnie widzą jaka była a niestety wielu uczestników programu wcale o nie pomyślało- widać jakie mają klapki na oczach.
I ona jeszcze mówiła jaką religijną osobą jest- kompletnie odleciała w życiu.
Wiele osób skupiło sie na gadce Shake'a, który poniekąd ma rację bo jeśli nawet spodoba nam się czyjś charakter to nie znaczy, że się w nim zakochamy. Wygląd tej osoby może nas może nie tyle odrzucać co sprawiać, że nie damy rady być z tą osobą. Jak widziałam Deepti gdy wychodziła z basenu to jej wygląd bardziej przypominał- przynajmniej dla mnie-mężczyznę, Kompletnie nie dziwię mu się, że nie potrafił sie do niej przekonać.

marta86_16

Dopiero zaczynam oglądać 2 sezon, ale dla mnie Shaina to druga Jessica - dokładnie ta sama sytuacja, co w pierwszym sezonie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones