PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=849224}

Miłość jest ślepa

Love Is Blind
6,4 4 066
ocen
6,4 10 1 4066
Miłość jest ślepa
powrót do forum programu Miłość jest ślepa

Dziwi mnie fakt...

ocenił(a) program na 7

Dziwi mnie fakt, że nikt nie zauważył że Gannina po ucieczce i wywrotce na trawie (sukienka po prawej stronie jest ewidentnie brudna) wraca na rozmowę z ukochanym w czystej sukni i nieskazitelnym makijażu. Jakby ta scena została nagrana przed ślubem a nie po... To mi dało do myślenia, że może ten cały eksperyment był wyreżyserowany...

Nie wiem czy takie było zamierzenie reżysera, że o tym czy oni biorą ślub czy nie dowiadujemy się w trakcie ślubu. Nie wierzę, że każdy z nich nie wiedział jaka chce podjąć decyzję zanim stanął/stanęła na ślubnym kobiercu. A w trakcie przygotowań mówią, że czują się szczęśliwi, że trafili wreszcie na drugą połówkę jabłka, itd. po czym mówią "i don't"... Kompletnie tego nie kupuję.

Ostatni odcinek czyli śluby zepsuł mi cały program, bo do tego momentu oglądałam z naprawdę dużym zaciekawieniem, a to co się wydarzyło w finale powoduje, że nie wiem do końca jak określić ten program.

shitsukoi

Ta para dogadała się wcześniej,że nie wezmą na razie ślubu ,ale pozostaną w narzeczeństwie.Produkcja nalegała na niektóre sceny podkręcające dramaturgię .On napisał o tym oświadczenie.Jest podsumowanie na
https://youtu.be/lV4wlRYjsj8

shitsukoi

Ja też zwróciłam uwagę na ten szczegół z sukienką. Poza tym, kiedy po ucieczce sprzed ołtarza Gigi i ten jej facet mają szczerą rozmowę, ona się w pewnym momencie uśmiecha pod nosem, chociaż stara się wyglądać na złą. To też dało mi do myślenia, że to ewidentnie wyreżyserowane było.

shitsukoi

Ja zapomniałam spojrzeć na sukienkę. Za to bardziej zdziwiły mnie długie włosy Lauren, które nie wyglądały na doczepione.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones