PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10044543}
5,4 368
ocen
5,4 10 1 368
Królowa przetrwania
powrót do forum programu Królowa przetrwania

Jak dla mnie fajny program zawsze to coś innego niż ciągle talent show albo randkowe programy tylko mogli by dać jakieś fajniejsze osoby aktorów piosenkarzy a nie patocelebrytów ale pośmiać się można a o to chodzi w takich programach

marcin1994as

Na tym to gófno właśnie ma polegać, że mają w nim brać udział prawie same sztuczne pustaki i mają kręcić dymy. Jestem dumny z tego, że rozpoznałem tylko 2 osoby. I tak za dużo, ale gratuluje ludziom smutnego życia jeśli znają te wszystkie dupy, śledzą je i dają im zarabiać..

marcin1994as

Aktorki i piosenkarki nie zgodziły się na taplanie w błocie w dżungli i spanie pod chmurką za 100 koła.

de_stroyer

100 tys to mało nawet dla osób żyjących z insta. Tu chodzi o powiększenie zasięgów, a nie o główna wygraną. Zmieniające nieco temat... czy teraz wszystkie kobiety w Polscw wyglądają tak karykaturalnie, czy tylko te które są znane z tego że są znane?

ocenił(a) program na 8
marcin1994as

Właśnie z pato jest lepsze, bo cały czas się coś dzieje, są dymy i beka xD Wyobraź sobie tutaj na ich miejsce inteligentne osoby, zero emocji. Zresztą był program z rywalizacją gdzie brały udział osoby popularne z swoimi połówkami i był tak nudny, że po 2 odcinkach odpuściłam. Tu mam cały czas ubaw jak jedna drugiej próbuje wmówić, że jest glupia, a tak naprawdę wszystkie są poryte xD

ocenił(a) program na 8
nick6

Mi się podoba program. Zawsze to coś innego.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones