PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=778902}
5,1 1 450
ocen
5,1 10 1 1450
Jaka to melodia
powrót do forum programu Jaka to melodia?

Opis

ocenił(a) program na 5

Uczestnicy konkursu prowadzonego przez Roberta Janowskiego muszą wykazać się szeroką znajomością muzyki rozrywkowej oraz dobrą pamięcią. Ich zadaniem jest rozpoznanie przebojów sprzed dziesięciu, dwudziestu a nawet trzydziestu lat. Dodatkowym utrudnieniem jest to, że trzeba być szybszym niż przeciwnicy. Najlepsi po przejściu trzech kolejnych rund dochodzą do finału, w którym w ciągu trzydziestu sekund muszą odgadnąć tytuły siedmiu piosenek prezentowanych w krótkich fragmentach

budny1987

W programie graja w kółko ci sami zawodnicy, grają dla nich w kółko te same piosenki wyuczone na pamięć .

SebastianNiestudent

Programow z "zawodowcami" nie da sie ogladac! Zgaduja bez sluchania. Poza tym wkurza mnie lansowanie zupelnie nieznanych wykonawcow i wyciaganie z lamusa nieznanych piosenek, ktore nigdy przebojami nie byly. Aranzacje muzyczne tez pozostawiaja wiele do zyczenia. Najtrudniej mi rozpoznac piosenki, ktore doskonale znam (bo sluchalem ich setki razy), a zmienione zostaly nie do poznania! W finale najczesciej mamy 5 polskich i 2 zagraniczne, a ja polskich prawie nie slucham.
Najwieksze plusy to wystepy taneczne grupy Volt i piosenki w wykonaniu Grzegorza (?) Wilka.

CyboRKg

Ponad połowa uczestników tego programu to tzw. ''etatowi '' zawodowcy , z tego co kiedyś czytałem na forach to castingi to tylko mamienie ludzi , bo z góry wiadomo kto będzie grał ,a zwykłych ludzi dopuszcza się czasem jako tło dla takiego super zawodnika który wyczyści całą tablicę z hitami. Podobno latem była jakaś afera z tym programem i miało się coś zmienić w formule po wakacjach , ale na razie jeszcze nie oglądałem nowych odcinków.

SebastianNiestudent

A ja tam lubię od lat .

SebastianNiestudent

Powinno byc 3 debiutantow lub 3 "zawodowcow". Tak bylo by uczciwie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones