PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10005884}

Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu

Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts
7,6 14 120
ocen
7,6 10 1 14120
Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu
powrót do forum programu Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu

Co jest...

ocenił(a) program na 8

Film dokumentalny zaliczony przez Filmweb jako Program TV, do tego wciąż jest zablokowana możliwość oceny. Co raz bardziej mnie irytuje ta strona...

qiks33

Ogólnie ta strona to coraz większa tragedia. Nie mogę ocenić bardzo wielu rzeczy od filmów po seriale i gry. Masakra jakaś. A jak chce dodać coś i mam wszystko wypełnione z linkami na dowód istnienia i opisy to mi odrzucają bo im się nie chce dodawać. Powoli trzeba przenosić ocenki na IMDB.

Robert_Madry

Zgadzam się, zmroku na rok coraz gorzej, ale nie ma polskiej alternatywy za bardzo

ocenił(a) program na 8
Robert_Madry

No ja sam sporo próbuję dodawać, z datami włącznie, ale często albo odrzucają albo moje kontrybucje leżą miesiącami niesprawdzone... Ja już zacząłem przenosić wszystkie swoje oceny na Letterboxd, bo to chyba najlepsza alternatywa obecnie, problem w tym, że tu mam wszystko w jednym miejscu (filmy, seriale, gry etc.), a tam tylko filmy. Więc pewnie i tak będę korzystał z obydwu. :|

qiks33

Na Letterboxd znajdzie się też seriale, ale z moich obserwacji wynika, że tylko takie, które już zostały zakończone (które prawdopodobnie nie będą mieć następnych sezonów), jak np. "Mare z Easttown" i są one właściwie wprowadzone jako filmy z bardzo długim czasem trwania (czas trwania wszystkich odcinków w sumie).

Robert_Madry

imdb nie jest takie fajnie bo nie można kłócić się z polaczkami i ich trolować

qiks33

Zawsze możesz spróbować fdb.

ocenił(a) program na 8
vivisco

Kompletnie nie podoba mi się wygląd tej strony, jest taki... niedzisiejszy. :) Filmweb jest okej, ale jego działanie pozostawia wiele do życzenia. Poza tym mam tu już swoją całą bibliotekę ocen, którą ciężko gdziekolwiek przenieść, więc raczej i tak stąd nie odejdę. Ale z letterboxd zamierzam korzystać równolegle z FW.

qiks33

Oceny możesz przenieść skryptem a stronę warto mieć na oku bo tutejsza administracja ma w głębokim poważaniu użytkowników a fdb się rozwija i warto go reklamować choćby po to żeby tutaj zaczęli się starać.

qiks33

Też się właśnie zdziwiłem. Chciałem dać ocenę, a tu nie ma takiej możliwości.

Anthrax91

Oglądałem film dokumentalny, szkoda nie można oceny 10/10 a inne filmy tak.

Anthrax91

No właśnie nadal nie można oceniać, chyba była taka możliwość ale ją zablokowali.

RyH

bo ta strona to jest p i e r d o l o n y żart, a administracja se siedzi k u r w a w złotych pokojach i w p i ź d z i e maja te strone. skad oni maja hajs to ja nie wiem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones