PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10004926}

Harry Potter: Turniej Domów Hogwartu

Harry Potter: Hogwarts Tournament of Houses
5,0 793
oceny
5,0 10 1 793
Harry Potter: Turniej Domów Hogwartu
powrót do forum programu Harry Potter: Turniej Domów Hogwartu

Wygraly hogwarty!

ocenił(a) program na 6

A dokladnie puchony. Przeczytalem obejrzalem wszystkie czesci -(choc to bylo z 10 lat temu) ale pytania strasznie trudne wiec bylo to męczące. Ogladalem bo to jakas nostalgia. No i dowiedzialem sie ze najwieksi fani hp to czarne lesbijki i geje. Wydaje mi sie tez dramaturgia finalowego pojedynku byla wyrezyserowana.

ocenił(a) program na 3
rhc89

na moje tam wszystko było wyreżyserowane, gryffindor nie miał nigdy trudnego pytania.

karol_drobniewski

To pytanie z kanapa było dosyć ciężkie.

rhc89

Też uważam, że to było w dużym stopniu wyreżyserowane i nielosowi uczestnicy. Jednak cały czarnoskóry skład Gryffindoru został ukazana jako najmniej obeznany z HP. W sumie żeby polubić inne domy, to trzeba raczej bardziej zgłębić uniwersum HP. Hufflepuff wygrał tylko dzięki temu staremu dziadkowi i błędowi najsłabszego ogniwa drużyny Krukonów. A potem miał farta w finale. Cała formuła dość kiepska.
Jednakże większość pytań była banalna i nie dla fanów, a dla osób, które oglądały ze dwa razy filmy i nie czytały książek. Były też pytania z rodzaju takich, gdzie fan ma tyle szans, co ktoś, kto nie oglądał, jak to z kanapami. Prawdziwa fanka z jaką oglądałem ten program nie znała tylko odpowiedzi na na tego typu pytania. Ja też znałem odpowiedzi na jakieś 80% pytań, a parę zgadłem dzięki zorientowaniu w uniwersum. Nie przeczytałem jeszcze do końca szóstej, ani w ogóle siódmej części, ani Przeklętego dziecka.

rhc89

Dla mnie większość pytań była nudna i błędne odpowiedzi były dla fanów tak jak w przeciętnych teleturniejach błędne podanie stolicy Włoch, daty wybuchu II wojny światowej, kolejności zwrotek hymnu czy nazwisk polskich noblistów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones