PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=770796}
4,4 1 393
oceny
4,4 10 1 1393
Dzień Dobry TVN
powrót do forum programu Dzień Dobry TVN

Jaja sobie robicie ?

ocenił(a) program na 1

A co taki program robi na FW. Najpierw Rolnik szuka żony, teraz to, w takim razie czas na Pogodę i Wiadomości. To jakiś skandal jest FW spada na psy. Czy już nie ma nikogo kto kontroluje "filmografię" w bazie danych. Chciałem jednocześnie zauważyć, że ktoś kosztem dobrego imienia FW nabija sobie punkty, tym razem jest to niejaki Beeshop, który dodał już tak wspaniałe pozycje jak różnego rodzaju reality show

ocenił(a) program na 1
chemas

Aha moja pomyłka, już wiem ( a nie wiedziałem), że tylko admini mogą dodawać programy telewizyjne typu reality i talk, biję się w pierś, bi jeszcze bana dostanę ;p Ale tak na poważnie, nikogo oczywiście nie miałem zamiaru obrazić i tak uważam istnienie takich programów w bazie FW za nieporozumienie. Ciekawe, że są to na ogół programy TVN

chemas

A co ci to przeszkada? Jest to oznaczone jako program TV, wiec jak wyszukujesz coś to nie sprawdzaj tej zakładki albo przegladasz FW to nie patrz do cholery jasnej na sekcje Programów TV.

Radek_Traczyk

Sorki za to do cholery jasnej - pisane pod wpływem emocji po obejrzeniu jakiegoś filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones