PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10029897}

Doskonale dopasowani

Perfect Match
5,5 324
oceny
5,5 10 1 324
Doskonale dopasowani
powrót do forum programu Doskonale dopasowani

Zapowiada się fatalnie

ocenił(a) program na 1

Po pierwszym odcinku kompletnie nie wiem, czy brnąć w to dalej. W odróżnieniu od przykładowo Love is blind, program wydaje mi się być ubogi w prawdziwe emocje. Uczestnicy od samego początku sprawiają wrażenie, jakby przyszli tylko i wyłącznie po jeszcze większy fejm, a chyba nie o to miało chodzić w tym programie.

kaxuu

Warto zobaczyć całość bo są ciekawe zwroty akcji i według mnie są w tym emocje :)

ocenił(a) program na 1
crystals

Zachęcona odpaliłam jeszcze raz, jednak program dalej ma dla mnie charakter humorystyczny :D Dotarłam do trzeciego odcinka i o zgrozo, co za absurdalny pomysł te pocałunkowe roszady! Czy tylko mi wydaje się to bardzo niehigieniczne?
Wiem, że odnosząc się do mojego wcześniejszego komentarza, można pomyśleć, że ciągle doszukuję się minusów, ale naprawdę staram się dawać temu programowi szansę, ok? :D
Tylko wciąż chce mi się śmiać, gdy kolejny uczestnik mówi, że przyszedł tu po miłość i chciałby się ustatkować :D

kaxuu

Wydaje mi się, że na początku w takich programach uczestnicy zawsze są pozerami. Dopiero z czasem jak dochodzą prawdziwe problemy i uczucia to zaczyna się dobrze oglądać, bo mniej sztuczne zachowania są.
'Doskonale dopasowani' nie są genialną produkcją netflixa, ale czasami przychodzi taki dzień, że sie ma ochotę obejrzeć coś infantylnego, lekkiego i głupkowatego.
Na pewno lepsze jest 'Milosc jest slepa', jako eksperyment psychologiczny. Tutaj za szybko się wszystko dzieje, żeby uczestnicy mogli głębsze więzi zbudować.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones