PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=862881}

Domy na miarę marzeń

Dream Home Makeover
6,2 216
ocen
6,2 10 1 216
Domy na miarę marzeń
powrót do forum programu Domy na miarę marzeń

czy tylko mnie tak bardzo irytuje cała ta otoczka samodzielności kobiety sukcesu która nie jest w stanie sama wyprasować lamp czy przykręcić gałek szuflad? mam wrażenie, że cały program, nie tylko w kwestii samych prowadzących, ale też klientów, opiera się na sprytnym wykorzystywaniu pieniędzy partnerów przez dumne partnerki, które jako jedyne mają swoje zdanie, a ich mężowie wiecznie powtarzają "cokolwiek powiesz, muszę się zgodzić" lub "jestem Twoim mężem, nie mam swojego zdania". przykre, co? a kobiety zadają jedynie pytania typu "prawda, kochanie?". może się mylę i przesadzam, ale chciałam z Wami o tym podyskutować, bo jest to dla mnie dość rażące i nie mogę się skupić na idei samego programu. pozdrawiam.

ocenił(a) program na 5
natuch

Jako kobieta muszę się zgodzić. Kobiety są tu silne i decydujące a partnerzy nijacy. Jedyny ciekawy odcinek to z parą homoseksualistów - tutaj tylko raz robią coś nie w "stylu mcgee"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones