PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10016054}
5,5 342
oceny
5,5 10 1 342
Doda 12 kroków do miłości
powrót do forum programu Doda - 12 kroków do miłości

ogladam ze wzgledu na sentyment do dody - i to, co mnie kluje to “jakosc” prezentowanych tam jegomosciow. czy naprawde w Polsce sa tylko takie beznadziejne elementy, ze nawet na show z doda nie mozna bylo wytypowac jakichs sensownych? i jeszcze tacy kompletnie niedostosowani do niej- ja rozumiem, ze show musi sie krecic, ale jakis kark z corka albo zonaty poliamorysta w bejsbolowce yyyyy… osobiscie ciekawa bylam tych panow, ale wybrac tak nieinteresujace postaci… no chyba ze serio nikt na poziomie sie nie zglosil, w koncu do polsatowskich show tez chyba nie ciagna wyksztalceni i wszechstronni potentaci naftowi, pfff sama juz nie wiem.

ocenił(a) program na 1
selenitas

Moim zdaniem oni są na zbyt wysokim poziomie jak dla niej.

Kaelivan

Nie wiem jakim.trzeba byc idiota zeby :
A) oglądać program z kimś/o kimś do kogo mam niecheć
B) łazić po stronach i zostawiać swoje wysrywy na temat tejże postaci

ocenił(a) program na 1
Xo_Xi

No już kto, jak kto, ale ty powinnaś wiedzieć jak to jest jak ktoś się nabija z twojej głupoty dla rozrywki. :) Z tego samego powodu są maratony "najgorszych filmów świata". Jak widać mało wiesz i jeszcze mniej rozumiesz. :D

ocenił(a) program na 1
Xo_Xi

Doda je jak świnia, wysławia się jak żul, ma mniej rozumu od Niemrawego, wygląda jak niedorozwinięty glonojad, ubiera się jak pajac, a ego ma takie, że jej nogi ledwo to dźwigają. Do tego najchętniej by się pobrała z własnym ojcem. Jeśli to nie jest powód do śmiechu, to chyba tylko dla tych, którzy sami tacy są. :D Hahahahahaha

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones