PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=769908}

Żony Beverly Hills

The Real Housewives of Beverly Hills
6,9 368
ocen
6,9 10 1 368
Żony Beverly Hills
powrót do forum programu Żony Beverly Hills

Kto sie nie mogl doczekac tak jak ja? Sa juz 2 kolejne sezony na Netflixie :)

sabicracovia

Ja tez ! Szkoda tylko, że Netflix dodaje po 2 sezony na rok. Bezsensu. Mogli od razu całość dodać. W sumie jest już 10 sezonów nakręconych a 11 steruje w maju 2021 . Mogli by powiedzieć czy zamierzają wrzucić resztę czy mamy znowu cały rok łaskawie czekać na dwa kolejne sezony. Nawet nue da się do Netflixa wiadomości napisać na FB. A na komentarze nie reagują. Eh..... Może ktoś doradzi gdzie legalnie i bez problemu zobaczyć pozostałe sezony ?!?

lauramiss844

Też szukam. Można pisać do Netflix na swoim profilu, chyba w ustawieniach, gdzieś jest miejsce na wpisywanie swoich typów do dodania. Póki co sezonu 5 i dalej nigdzie nie znalazłam

karolinaz

Na platformie Viaplay są wszystkie sezony - łącznie z najnowszym 11 sezonem . I co najlepsze są z polskimi napisami !!! ;). Miesięczna opłata za viaplay wynosi obecnie 34 zł. Nie ma co czekać , aż Netflix z łaski swojej doda pozostałe sezony. Na Viaplay bardzo fajnie się ogląda i można wydać te 34 zł w jednym miesiącu , żeby zobaczyć wszystkie sezony. Bo warto , bo dzieje się. Standardowo można poskładać się ze śmiechu jak się wszystkie tam kłócą. Są tez nowe Panie np. Dorit, Teddi. Denis. A Lisa Rina przechodzi samą siebie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones