PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=711132}

iZombie

7,4 19 141
ocen
7,4 10 1 19141
6,3 3
oceny krytyków
iZombie
powrót do forum serialu iZombie

Niezły 7.5/10

ocenił(a) serial na 7

Ciekawy i obiecujący serial warty do obejrzenia.

ocenił(a) serial na 8
Jakub_Kaleta

W końcu coś innego i z jajem o zombie, bo produkcji w stylu przereklamowanego IMO The Walking Dead mam już dość :P

ocenił(a) serial na 8
pawelecki96

każdy film ( serial) który ma więcej niż 3 sezony zaczyna być już powtarzalny i przewidywalny.

ocenił(a) serial na 8
R0shar

Ja raczej nie o tym, że The Walking Dead jest długie, a że zupełnie mnie nie wciągnęło. Widziałem niejeden film z zombie-apokalipsą jako wątkiem głównym, więc TWD tak na prawdę zaoferowało mi to samo, co już było. To dobrze zrobiony serial, nie przeczę - zagrany fajnie, efekty specjalne bardzo "ładne", że się tak wyrażę :P Jednak zombie w tym serialu są takie, jak były zawsze, tj, włóczą się smętnie pojękując i czekając aż gdzieś zapachnie człowiekiem. Nic odkrywczego, bardziej pomysłowego. Jeśli ktoś jest szczególnym fanem żywych trupów to jasne, będzie mu się bardzo podobało (z kolei do wynalazków typu iZombie może podejść dość... konserwatywnie?), ale ja nigdy ich wielkim fanem nie byłem więc to zwyczajnie nie dla mnie produkcja.

Co do długości - powiem Ci, to bardzo dużo zależy od kreatywności scenarzystów. Za chwilę wychodzi 5 już sezon Gry o Tron, i ręczę, że jeszcze będziemy nieraz zaskoczeni. Problem robi się, kiedy stacja zamawia nowy sezon, bo oglądalność się zgadza, a pomysły na historię zaczynają się kończyć. Coś podobnego spotkało rok temu Pamiętniki Wampirów, sezon był jak dla mnie mocno naciągany i zwyczajnie nudny, tak na prawdę dopiero teraz zaczęło się dziać coś, co znowu z ciekawością śledzę.

pawelecki96

Mam 2 pytania.
1. Ile odcinkow TWD widziales?
2. Oceniles iZombie na 8. Widziales w ogole ten serial? W sumie ciezko mowic o serialu skoro do tej pory pokazal sie tylko pilot...

Piszesz, ze w TWD nie ma nic odkrywczego. Widze, ze w ogole nie rozumiesz o czym ten serial tak naprawde jest. W tym serialu tak naprawde zombi sa tylko dodatkiem i nie o nich tak naprawde chodzi.

ocenił(a) serial na 8
ymmot

Wiem doskonale, że zombie w TWD są pretekstem do pokazania relacji ludzi w realiach kompletnej katastrofy. Widziałem jeden sezon i podziękowałem.

8 dla iZombie jest w tej chwili, bo to co serial zaproponował, czyli czarny humor i mocno przerysowaną fabułę, jak najbardziej mi odpowiada. Ocena może ulec zmianie jeśli w dalszej części serial się zepsuje. Ile razy początek sezonu nastawiał bardzo optymistycznie, a na koniec sezonu nie miało się ochoty czekać na nowe odcinki.

ocenił(a) serial na 6
pawelecki96

A nie lepiej nie oceniać w ogóle po pilocie, bo to może sugerować innym że jest to coś dobrego.
Ja z reguły czekam do kilku odcinków, a najlepiej do końca sezonu. Już widziałem początki dobre a reszta spadała do zera.
Na marginesie widziałeś "Z nation"?

ocenił(a) serial na 8
rafib1975

Nie, aczkolwiek gdzieś mi się ostatnio rzucił w oczy ten tytuł i wygląda kusząco ;) Od kwietnia będę się nudził 5 miesięcy więc kolejny serial do kolejki na pewno nie zaszkodzi.

pawelecki96

Podziele opinie kolegi. Mimo, ze ogladam TWD od poczatku, to z ostatnim sezonem i obcnym nie czekam na kazdy nowy odcinek. Na dobra sprawe serial zrobil sie nudny po zniszczeniu wiezienia. Zabraklo nemesis w postaci Philipa Blakea. Zapowiada sie, ze juz chyba nie skoncze, albo i nie doczekam konca historii podobnie jak bylo u mnie z LOST.

Piszczek1987

Oj wierz mi, niedługo pojawi się ktoś o wiele lepszy niż Gubernator ;)

ocenił(a) serial na 8
R0shar

Nie każdy: Breaking Bad, Gra o Tron, Trawka, Sons of Anarchy, IT Crowd. Wymieniać dalej? Każdy ma więcej niż 3 sezony i jakoś powtarzalne nie są, tu chodzi o to jak reżyser i scenarzyści dbają o dany serial, a nie ile jaki ma odcinków.

ocenił(a) serial na 8
Splitax

scenariusz już jest dawno napisany, więc jaki jest i będzie dawno im jest znane, po 3 sezonie to tylko liczy się oglądalność - co za tym idzie kasa.

ocenił(a) serial na 8
R0shar

iZombie raczej nie będzie miało więcej niż 3-4 sezony, bo komiks ma 28 wydań, czyli 4 volumy.

R0shar

Nie zgodzę się z tym :)
Gra o Tron ma już 5 sezon i w żadnym wypadku mnie nie znudziła, tak samo jak Mad Men czy Breaking Bad.

ocenił(a) serial na 9
pawelecki96

Czegoś takiego właśnie szukałam, trochę w stylu Z Nation - też polecam

mastermili

Próbowałam oglądać Z Nation, ale pilot mnie nie porwał. Tutaj natomiast jest inaczej. Podoba mi się charakteryzacja Liv i ten czarny humor. Na pewno obejrzę drugi odcinek.

tequila_s

Co do Z Nation to im dalej to lepiej (moim zdaniem).

ocenił(a) serial na 10
dominik1809

też jestem tego zdania... początek był nudnawy....

dominik1809

No to może kiedyś, gdy będę miała więcej czasu, to dam drugą szansę temu serialowi.

dominik1809

Z Nation faktycznie - czym dalej tym lepiej. Mnie osobiście TWD zwyczajnie zmęczył - a oglądałem od początku - jednak ostatni sezon to już bardziej z przyzwyczajenia. Podobnym zaskoczeniem (choć to inny gatunek) jest dla mnie serial piracki Black Sails - pierwszy sezon słabowaty a drugi rusza z kopyta i miażdży końcówką. IZombie jak na razie może nie wgniata w fotel - ale daje radę. Jestem po 6-tym odcinku i czekam na 7-my.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones