PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=711132}

iZombie

7,4 19 141
ocen
7,4 10 1 19141
6,3 3
oceny krytyków
iZombie
powrót do forum serialu iZombie

Finał

ocenił(a) serial na 9

5 lat. Tyle ogladałem ten serial, czyli od samego poczatku.... I własnie jestem po finale.

Dopadła mnie jakaś pustka, że nigdy już nie zobacze nowego odcinka izombie:(

Co do finału. Podoba mi się, że jednak wszyscy przeżyli, lecz dziwie się, że Liv i Major dalej sa zombie, mimo leku.

ocenił(a) serial na 9
kolaczektomasz

Oj tak. Jakoś za szybko minął mi finałowy odcinek!
Co do Liv i Maygera.. Myślę że zostali Zombie z powodu tych wszystkich chorych dzieciaków. Liv nie zostawiła ich na pastwę losu, tylko dalej się nimi opiekuje. Renegate

kasiusia88

Finał był bardzo dziwny liczyłem że będzie w finale ojciec Liv w końcu to on stworzył zombizm.

Odcinek był definitywnie finałowy dział się wiele lat po więc niestety nic już nie zobaczymy.

Nie wiem co sądzić do końca o tym sezonie, bo jak dla mnie był najsłabszy, brakowało mu pazura tych sezonów gdzie naprawdę się działo sporo ciekawego.

Niestety serial zboczył w dokładnie tą samą stronę co Znation czyli pokojowa koegzystencja ludzi i zombie, jak dla mnie jedno i drugie powinno się wykluczać.

W sumie zdziwiło mnie że Netflix wykupił do tego prawa tylko po to by dorobić ostatni sezon.

ocenił(a) serial na 8
kolaczektomasz

Oglądając ostatni odcinek widać że bardzo się śpieszyli z zakończeniem tego serialu . Sezon otwierał wiele wątków że można było chociaż zrobić zakończenie co trwa dwa odcinki. Cały czas mam odczucia jak by brakowało jednego odcinka.

ocenił(a) serial na 6
blind227

Mam takie same odczucia. Wolę zapaść się pod ziemię ze smutku, albo ryczeć z radości po finale - wtedy czuje się, że to był finał. A po czymś takim w sumie jest bardzo nijako

ocenił(a) serial na 7
kolaczektomasz

A ja mam pytanie, bo możliwe że coś przeoczyłam. Dlaczego Peyton zjadła mózg narzeczonej Don'a E, skoro został on sprzedany temu bogaczowi?

hereesy

Nie zjadła jej mózgu ;) mowila , ze widziała dziewczynę w sukni ślubnej a Blein dusił ja poduszka czyli zjadła mózg kogoś kto był świadkiem tego zdarzenia

ocenił(a) serial na 7
DagaOles

Jeszcze dokładniej - zjadła mózg ochroniarza/przemytnika Blaine'a (tego, który ją postrzelił i został przez nią zastrzelony), a to on właśnie udusił narzeczoną Donny'ego.

ocenił(a) serial na 8
kolaczektomasz

Nie zjadła panny młodej. Przez 5 sezonów nigdy nie było wizji momentu śmierci. to by była też dziura fabularna/ musiały być śledztwa a z taka wizja byłoby zbyt łatwo. Zjadła mózg który był pod ręką i widział tę scenkę

ocenił(a) serial na 6
Mehoweck

To nie do końca prawda. Bodajże w pierwszym odcinku pojawia się moment śmierci, co mocno wstrząsnęło Liv - czuła, jak umiera spadając z okna. Poza tym pojawiła się też śmierć Baracusa, jednak morderca był w masce, więc nie było jednoznacznego potwierdzenia (ten mózg zjadła Dale).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones