PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=711132}

iZombie

7,4 19 141
ocen
7,4 10 1 19141
6,3 3
oceny krytyków
iZombie
powrót do forum serialu iZombie

Skończyłam sezon 2 dni temu a już mi brakuje tego serialu. Czy możecie polecić coś podobnego? Fabuła oczywiście może się różnić, ważne aby był podobny humor, takie czarne żarty i aby główni bohaterowie dali się lubić, fajnie jeśli każdy odcinek opowiadałby o czymś innym a jeden główny wątek pojawiał się we wszystkich epizodach.

ocenił(a) serial na 9
headlong

Cięzko jest znalezc cos podobnego, ale nie wiem dlaczego gdy zaczynalem iZombie skojarzylo mi sie z serialem ,, Forever", ktory niestety skonczyl sie po 1 sezonie :(. Forever swoja droga naprawde swietny serial.

Kilyan

Dziękuję bardzo, na pewno obejrzę, nawet fabuła jest odrobine zbliżona :)

headlong

Veronica Mars- serial stworzony przez tych samych twórców. Serial baaardzo polecam, jeden z moich ulubionych. :)

headlong

Jeżeli o zombie to Walking Dead, znacznie lepszy.

headlong

Może spodoba Ci się "Grimm". Pasuje do opisu.

ocenił(a) serial na 9
headlong

Już podano "Forever" ale ja ci mogę polecić Supernatural, ponieważ jest ciekawa historia, a w każdym odcinku dzieje się coś innego.

ocenił(a) serial na 8
headlong

Once upon a time może ci się spodobać ;)

ocenił(a) serial na 9
headlong

Dead Like Me

ocenił(a) serial na 8
headlong

Z Nation. Może nie jest to aż tak podobne, bo zombi są przedstawione w standardowy sposób (jak np. w Walking Dead), a fabuła jest dosyć spójna, czyli lepiej nie pomijać odcinków, aby wszystko zrozumieć, ale pojawia się tam czasem niezły humor.

ocenił(a) serial na 8
Asasynek

zgadam sie w 100% :-D Z Nation-akcja,humor(z weed itp) :-D

ocenił(a) serial na 8
headlong

Ja skończyłam ostatni odcinek oglądać 2 minuty temu i już bym chciała obejrzeć kolejny, tak bardzo chciałabym wiedzieć co z dzieje...będzie się dziać z naszymi bohaterami :( Uzależniłam się od IZombie ;)

Katerinaxoxo

Jeżeli tak Ci się podobał to może również przypadnie Ci do gustu "Santa Clarita Diet".

ocenił(a) serial na 8
wilczekstepowy

Popieram! Santa Clarita Diet"

ocenił(a) serial na 7
headlong

W 100% mogę polecić serial Grimm.
Główny bohater to portlandzki policjant, który jako potomek braci Grimm widzi potwory. Pomaga mu to w codziennej pracy, a zarazem wykonuje swą odziedziczoną powinność :)

ocenił(a) serial na 7
headlong

Anatomia prawdy, dużo takiego humoru :)

ocenił(a) serial na 7
headlong

Grimm, Be Human (ale wersję UK polecam), Constantine,

ocenił(a) serial na 8
headlong

"Dead like me" - poza podobnym stylem tematyka również zbliżona.

ocenił(a) serial na 7
headlong

obczaj komiks http://grumisie.blogspot.com/2014/09/i-zombie.html

headlong

"Buffy- The Vampire Slayer" to w zasadzie bliźniaczy serial.

ocenił(a) serial na 8
headlong

Polecam In the flesh. Może nieco cięższy, ale też o zombie, które próbuje żyć :D

ocenił(a) serial na 7
wilczek_1771

o tak, to jest bardzo dobry, niegłupi serial, również polecam

ocenił(a) serial na 7
headlong

Polecam 'In the Flesh'. Zombi powracające do życia w społeczeństwie :)
http://www.filmweb.pl/serial/In+the+Flesh-2013-682141

headlong

Przypuszczam, że może Ci się spodobać "Santa Clarita Diet"

wilczekstepowy

W tym serialu zombie trochę zastępują wampiry, zwłaszcza że normalnie zombie są pozbawione rozumu a tu nadano im cechy nieumarłych wampirów. Krew zastąpiono mózgami no i mają ciut inne słabości ale też wielką siłę.

Każdy serial kryminalistyczny z wątkiem potworów będzie podobny. Oczywiście najbliższy jest Grimm ale Izombie jest na tyle unikatowy że nie to to samo.

headlong

Lucyfer. Bardzo podobna seria. Diabel jako konsultant policji, każsy odcinek inna sprawa, ale są drobne wątki nadprzyrodzone w tle. Czarny humor też się znajdzie.

piotral_2

Dziękuję za odświeżenie tematu :) Lucyfera kojarzę, chociaż nigdy nie widziałam, spróbuję!

headlong

Jeżeli podobał Ci się wątek policjant+uzdolniony, niketypowy asystent, wspólne rozwiązywanie przestępstw (innego przestępstwa w każdym odcinku) może Ci się spodobać Lucyfer albo z trochę starszych: Mentalista, Detektyw Monk :)

natatkia

A jeszcze całkiem znośny jest nowy serial Syn Marnotrawny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones