PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107977}

Zwariowany świat Malcolma

Malcolm in the Middle
7,3 38 012
ocen
7,3 10 1 38012
Zwariowany świat Malcolma
powrót do forum serialu Zwariowany świat Malcolma

polskie wátki

użytkownik usunięty

nie wiem czy zauwazyliscie, ale jest tam duzo polskich wstawek typu, jedzenie polskiej
kielbasy , pan Bukowski jakis footbolista polskiego pochodzenia .
Czy ktos cos wie na ten temat,wiem tylko ze pani Kaczmarek ma polskich dziadkow, ale to
chyba nie powod.

ocenił(a) serial na 10

W wielu amerykańskich serialach jest coś na temat Polski. Jane Kaczmarek przyznaje się do polskich korzeni i to też mogło mieć coś do rzeczy. Poza tym kraj pochodzenia Idy lezy gdzieś w Europie środkowej. trudno to określić, bo pojawiają się wskazówki dotyczące różnych krajów.

użytkownik usunięty
MoszeUsz

wieeelkie dzieki za wszystkie Twoje tlumaczenia... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Na przyklad w filmie the terminal jest podany totalnie fikcyjny kraj i mysle ze w Malcolmie nie wymieniaja specyficznie kraju pochodzenia Idy.
Jedyny wniosek jaki moge wyciagnac to to ze polskie pochodzenie Jane wplynelo na pisany na biezaco scanariusz, uwazam ze w tym serialu widzimy wiecej polskich wstawek niz w innych filmach,np. duzo polskich filmowych nazwisk.
serial super, ale pod koniec robil sie coraz mniej smieszny, dlatego tylko 7
pozdro dla MoszeUsz'a

Zgadzam sie że pod koniec było tylko coraz mniej śmiechu. ale wie ktoś czy będą robić 8 sezon? mam też proźbe czy ma ktoś albo czy mógł by przetłumaczyć 5 sezon od 12 odcinka włącznie? była bym bardzo wdzięczna

ocenił(a) serial na 10
liducha333

Nie będzie 8 sezonu.

liducha333

żal mi Cię Liducha.

ocenił(a) serial na 10
MoszeUsz

Raczej to nie Europa Środkowa biorąc po uwagę stroje, w których Lois tańczy wraz z Idą w pewnym odcinku.

MoszeUsz

W dwóch i pół była polska aktorka

ocenił(a) serial na 10

A w odcinku, w którym na farmę groto przyjeżdża były adorator gretchen w jednym z ujęć widać puszkę z napisem "polish"

ocenił(a) serial na 9
mastrotitta

Ale to równie dobrze mogło być coś związanego z polerowaniem, bo takie jest też znaczenie polish.

ocenił(a) serial na 10
malwinoos

o-to ciekawostka. Dzięki.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10

W odcinku Lois kontra zło jest mowa o polskich gwoździach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones