PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40268}

Zbuntowany anioł

Muñeca Brava
7,0 38 813
ocen
7,0 10 1 38813
Zbuntowany anioł
powrót do forum serialu Zbuntowany anioł

Serial kojarzy mi się ze studiami - akurat je zaczynałam, kiedy Polsat zaczął go emitować. Był szał. Choć mnie wtedy najbardziej podobały się włosy aktorek - takie gęste, sprężyste loki. Teraz, po 17-tu latach, już nie budzi takich emocji. Stwierdziłam, że pozytywnych bohaterów łatwo polubić, ale to ci negatywni są ciekawsi. A niektórych jest mi zwyczajnie szkoda, jak Luisy. A Wam jak się to ogląda z perspektywy czasu?

ocenił(a) serial na 10
szkockakrata

ja to w dzieciństwie oglądałam, serial super, najbardziej wnerwia mnie Luiza jak się czepia służby a bardziej Mili, jak droczy z Federiciem to już może być.

kinomanka_13

ja też w dzieciństwie oglądałam i utożsamiałam się z bohaterką ;) miło się znowu ogląda.... :D pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 6
szkockakrata

Luisa to menda była niby taka skrzywdzona ale liczyła się tylko dla niej kasa i ktoś z wyższych sfer reszta to zwykłe śmieci taka była Luisa.wyrafinowana menda

ocenił(a) serial na 5
szkockakrata

Źle się oglądało, niestety. Wszyscy bohaterowie są mniej lub bardziej antypatyczni (nawet Angelika ma swoje za uszami), fabuła zapętla się co jakieś 30-40 odcinków (serio, nigdy nie oglądałam czegoś, gdzie do tego stopnia autorzy nie mieliby pomysłu, żeby wciąż na nowo powtarzać ten sam schemat - w sumie pierwszym w końcu oryginalnym i ciekawym zwrotem akcji było porwanie Iva, a to się przecież dzieje na samym końcu i jest rozwiązane w dwóch czy trzech odcinkach).

Co do Luisy to trudna postać - z jednej strony było mi jej bardzo szkoda, bo Federico traktował ją naprawdę strasznie, ale z drugiej - sama była dla innych bardzo podła, włączając w to jej niby-ukochanego syna, którego bez namysłu chciała wepchnąć w tak samo nieszczęśliwe małżeństwo jak jej własne, nie wspominając o posuwaniu się do naprawdę wstrętnych intryg, byle tylko trzymać go z daleka od dziewczyny, której to ona nienawidziła.

Dziwną postacią był też Bernardo - początkowo wydawał się naprawdę sympatyczny, po czym szybko okazało się, że zarówno sam często coś knuł jak i nie miał problemu z uczestniczeniem w intrygach innych, a nawet potrafił taką intrygę uknuć dla kogoś (np: dla Federico) chociaż sam nie miał w tym żadnego widocznego interesu.

Ogólnie rzecz ujmując, po obejrzeniu serialu po latach dziwię się, czemu był taki popularny.

ocenił(a) serial na 6
Sol89

Zgadzam sie obejrzany po latach wydaje sie banalny, przewidywalny i momentami nudny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones