PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40268}

Zbuntowany anioł

Muñeca Brava
7,0 38 813
ocen
7,0 10 1 38813
Zbuntowany anioł
powrót do forum serialu Zbuntowany anioł

To były czasy, z sentymentu ocenię na więcej niż powinnam. Nawet obecnie, czasem włącze sobie i popatrzę, ale teraz już kręce głową i uśmiecham się do własnych myśli..;-P

Sanneya

zaiste, ale 20 lat temu jak debiutował ten serial w tv ,, to się stał hitem w Polsce numer 1, ulice wtedy pustoszały a wszyscy gały w telewizor wpatrywali, ach to były czasy.

konradek007

Pamiętam, sama biegłam wtedy z podwórka do domu..

ocenił(a) serial na 8
konradek007

Jezu, to już 20 lat! Chodziłam do podstawówki gdy ten serial wchodził do polskiej telewizji, pamiętam jak wraz z koleżankami wszystkie chciałyśmy być jak Mili :D dwa lata temu obejrzałam ponownie i moje odczucia są podobne - sentyment, nie zachwyt. mimo tego wciąż ten serial lubię, bo przypomina mi czasy dzieciństwa :D

Sanneya

Ja natomiast uważam że taki jego urok ;)

użytkownik usunięty
buterfly

Tak,taki jest jego urok. Pamiętam,że najbardziej podobała mi się czołówka. Nawet śpiewałam do niej za dzieciaka z podstawówki,chociaż do dnia dzisiejszego okropnie fałszuje,bo słoń nadepnął mi na ucho :).

Też tak miałem chociaż obecnie również wiecej niż na piąteczkę też bym nie ocenił :)

użytkownik usunięty
Sanneya

Mam tak samo. Oceniłam go na 5 z sentymentu. Z racji upływu czasu prawie nic z niego nie kojarzę,ale pamiętam,że w podstawówce najbardziej podobała mi się czołówka :).

ocenił(a) serial na 6
Sanneya

Zgadzam sie z Wami

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones