PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40268}

Zbuntowany anioł

Muñeca Brava
7,0 38 811
ocen
7,0 10 1 38811
Zbuntowany anioł
powrót do forum serialu Zbuntowany anioł

MATKA MILAGROS

ocenił(a) serial na 8

O co chodzi z matką Milagros? Najpierw jest wersja ze zmarła przy porodzie,
potem pojawia się jednak na chwilę w serialu ale szybko odchodzi, a w
ostatnim odcinku okazuje się że JEST ZAKONNICĄ i cały czas była przy Mili.
Ktoś wie, o co tam chodziło??

ocenił(a) serial na 8
sster

No dokładnie tak jak napisałeś/aś. Milagros myślała, że jej matka nie żyje, a tak naprawdę cały czas żyła i była zakonnicą, a Milagros nigdy się tego nie dowiedziała, sami widzowie dowiedzieli się o tym w ostatnim odcinku. Specjalnie to tak zostawili.

ocenił(a) serial na 9
Nifredil87

no wlasnie tylko dlaczego matka Milagros to ukrywala? Dlaczego nie chciala zeby Mili o niej wiedziala...

ocenił(a) serial na 10
Nifredil87

Rosalio nie była zakonnica a po 2 Matka przełożona umarła śmiesznie piszecie.Jak nie uważnie oglądacie

ocenił(a) serial na 10
aga22971

rosalio sie podszywała pod jej matke, zobacz ostatni odcinek :)

ocenił(a) serial na 10
sster

To która z zakonnic była jej matką? :-)

rubbim

Matka Przełożona była matką Mili. Kobieta chciała ochronić Mili

ewerika

Więc wszystko jasne czemu tak się interesowała nią. czy ktoś zauważył że dzisiaj inny lektor tłumaczył? czy mi się wydaje ;)

ocenił(a) serial na 9
kamilKa_9634

dokładnie to samo zauważyłem..

ocenił(a) serial na 3
ewerika

i nikt nie zauważył podobieństwa do niej np. na zdjęciu? bez sesnu trochę :P

ocenił(a) serial na 9
ewerika

przed czym chciała ochronić Mili?

Aselka

a tego to już nie pamiętam... oglądałam ten serial gdy miałam.. z 10 lat :D musisz obejrzeć ostatni odcinek

ocenił(a) serial na 9
ewerika

właśnie oglądałam ale nie zrozumiałam tej rozmowy na koncu co matka Mili rozmawiała z tym ojcem z klasztoru :D

ocenił(a) serial na 10
Aselka

Matka przełożona umarła to jak mogła cokolwiek powiedzieć .Matka Milagros jest Rosalio. Bernarda siostra .Co za bzdury wypisujecie.Ogladalam 18 lat temu ten serial .Teraz oglądam na Youtube...Na ślubie zakończy się .Jak mili pobiegnie w sukni grać w piłkę

ewerika

MATKA PRZEŁOŻONA??? co ty gadasz, patrzylam na ten serial i nie pamietam tego... Toc ona jej nie pozwolila mieszkac w tym klasztorze na poczatku, od razu kazala jej szukac pracy i sie wyprowadzac jak skonczy 18 lat. Jej wlasna matka, ja juz nic nie pamietam :((

ocenił(a) serial na 9
monia198923

Właśnie sobie odświeżam serial.Czyli matka przełożona to Rosario?I w końcu Federico jest jej ojcem?A babcia(w końcu nie babcia) Ivo jest jej babcią?

mandaryn111

Federico napewno jest jej ojcem, bo mial romans ze sluzaca Rosario czyli matka Mili. No i Angelica w takim razie napewno jest jej babcią biologiczna. Co do matki to ja juz nie wiem, nie pamietam nic a nic a juz napewno nie to ze była nią matka przełozona.

ocenił(a) serial na 9
monia198923

Dzięki chodziło mi o to czy Federico spał ze służącą Rosario.Już wszystko jasne:)

ocenił(a) serial na 9
mandaryn111

[SPOILER]
Właśnie była rozmowa Federica z Matką przełożoną i jej nie poznał,że z nią spał?A druga kwestia to przypomniało mi się,że Ramon jest ojcem Liny.

mandaryn111

mnie tez zastanawia skoro Matka Mili byla Matka przelozona to napewno by ja poznal wiec to nie ona a zreszta w ostatnim odcinku jest pokazana sylwetka matki Mili i jest szczueplejsza od przelozonej hahah ;p;p . Faktycznie Ramon jest ojecem Liny jak tylko zobaczylam Leticie to odrazu skojarzylam ja z matka Liny :)

isiuuunia

ktora zakonnica jest matka Milagros ??

isiuuunia

Przecież to telenowela i wszystko może się zdarzyć. Z tą matką Mili to nieźle pojechali. Nie podoba mi się, że w ogóle ona się pojawia. Potem znika , a mogłaby zostać. Nie zdziwiłabym się , gdyby matka Mili z kosmosu przyleciał, bo przecież to telenowela. Akcja toczy się szybciej niż w standardowych tasiemcach, ale pokręcili , pokręcili z tą matką.
I tak najlepszy jest Ramon i jego nochal hehe ...

ewasek

obejrzycie ostatni odcinek.

ewerika

wlasnie obejrzalam i nic z niego nie wywnioskowalam ;/

ocenił(a) serial na 9
isiuuunia

Też obejrzałem końcówkę i stwierdzam,że sylwetka nie stwierdza,że to Matka Przełożona...

ocenił(a) serial na 10
mandaryn111

Wy nie oglądacie matka przełożona zmarła jeszcze dużo wcześniej niż Sergia dziadek .Rosalio jeszcze zatrudniła Selgio jako adwokata ...A Rosalio pojawiła się trochę wcześniej niż Przełożona zmarła..Jak zmarła kiedy Rosalio ja zmuszała dlaczego zabrała jej dziecko przy porodzie i okłamała że nie żyje. I później mscils się żeby zniszczyć Fryderyka że mili jest jako pokojowka. I również klasztor żeby wybudować tam wieżowiec.i parking .Ale Milagros przekonała Frederika bo wie że jest jej ojcem żeby zagłosować przeciwko Budowy tam. Ale co wiecie raczej nic .Głównymi Aktorami jest Milagros czyli Natalia Oreiro a Ivo czyli Facundo Arana. JAK mogło być inaczej jak nie Na ślubie Mili z Ivem.

ocenił(a) serial na 10
mandaryn111

Matka Milagros to siostra Bernarda Rosalio zmieniła na Rosi .Wróciła jak jej maz zmarł. I dzięki niemu bo w Mafii pracował zdobyła Fortunę. I dalej z mafią wspolpracuje Rosalio czyli Rosi żeby zniszczyć Firmę Di Carlo .A ona jeszcze klasztor .Rosalio wyczerpała się i szarpala matkę przełożona kiedy już umierała i po chwili umarła wcześniej niż Sergio dziadek on w 180 którymś pod koniec .Też jakoś matka przełożona bliżej tych odcinków .Rosalio jako co ma Fortune żeby zniszczyć Frederika zdobyła udziały w firmie DI CARLO .A Milagros broniła Ojca mimo wcześniej miała złość. Oglądam każdy odcinek.

ocenił(a) serial na 10
mandaryn111

Co za bzdury piszecie w dniu kiedy zmarła .Matki przelozonej .Rosalio czasla ja żeby jej powiedziała dlaczego zabrała jej dziecko i okłamała że umarło przy porodzie.

ocenił(a) serial na 10
aga22971

Ta kobieta, która około 170 odcinka się pojawia nie jest matką Milagros. Została wynajęta przez mafię.

ewerika

Nie matka przełożona bo ona zmarła wcześniej. To była inna zakonnica a w jej postać wcieliła się w ostatnim odcinku Oreiro.

dzina26

która była nową matką przełożoną. tak przynajmniej było kiedyś wyjaśnione

ewerika

być może, ale nie kojarzę takiej sytuacji, wczoraj skończyłam oglądać hurtem ten serial, zajęło mi to ze 2 miesiące, ale nie pamiętam nic o nowej matce przełożonej :)

dzina26

bo tego nie było w serialu wyjaśnione. kiedyś oglądałam program poświęcony popularności serialu w Argentynie. oczywiście mogłam źle przetłumaczyć

ocenił(a) serial na 10
dzina26

Milagros to jest Natalia Oreiro .Zobacz sobie Film web a Natalia Oreiro była w Polsce kilkanaście lat temu .Milagros teraz ma 41 lat a Facundo Arana 46 grał jako Ivo miał zaledwie 26 lat a Milagros 21 lat czytałam o nich

aga22971

Jak czytam Twoje odpowiedzi na komentarze innych osób to mam wrażenie, że nie rozumiesz, o czym piszą. Wszyscy znamy nazwiska aktorów, ale nie o nich jest ten wątek. Ps. Słowa "czasnąć" nie ma w słowniku. Pozdro

ocenił(a) serial na 10
ewerika

Nie to nie jest matka przełożona Rosario ma okulary a matka przełożona w nie ma a po za tym w którymś odcinku ona umieera

ocenił(a) serial na 10
ewerika

nie ona ona za stara byla na Rosario

ocenił(a) serial na 8
sster

Matką Milagros okaże się być zakonnica, ale NIE JEST to matka przełożona.

ocenił(a) serial na 6
Lineczka_filmweb

Ale jak? To jej matka nie umarła? Czy to w ogóle inna kobita,a nie ta Rosario?

ocenił(a) serial na 8
Tortuga033

Jej matka nie umarła. Ojciec Federica uknuł intrygę. Kazał by siostra przełożona okłamała Rosario i powiedziała jej po porodzie, że jej dziecko nie żyje. Tak też się stało. Ojciec Federica wywiózł matkę Milagros chyba do Hiszpanii i zakazał jej kontaktować się z jej synem. Groził, że zrobi krzywdę jej bratu.

Ta kobieta, która około 170 odcinka się pojawia nie jest matką Milagros. Została wynajęta pre mafię.

ocenił(a) serial na 6
Lineczka_filmweb

Ok dzięki. Nie pamiętałam że to takie zamotane.

ocenił(a) serial na 8
Tortuga033

Ten wątek akurat mi się nie podobał. Powinni zostać przy wersji, że Rosario umarła, a tak nieźle pokręcili :/

ocenił(a) serial na 6
Lineczka_filmweb

Tak by było zdecydowanie lepiej, no ale to w końcu telenowela.

ocenił(a) serial na 9
Lineczka_filmweb

Czyli w końcu matką Milagros jest Rosario,która wstąpiła do klasztoru?

ocenił(a) serial na 8
mandaryn111

Tak, ale nie jest to ta babka, która pojawiła się około 170 odcinka i ogłaszała się jej matką - ta baba była wynajęta przez mafię.

ocenił(a) serial na 9
Lineczka_filmweb

To kiedy i dlaczego z powrotem wróciła do klasztoru ?

ocenił(a) serial na 8
tomeczekxxx_fw

Nie zostało to wyjaśnione.

Lineczka_filmweb

a czemu później kiedy już wróciła do Argentyny i wie, że jej córka żyje /+ ojciec Federica nie żyje/ nie mówi Mili, że jest jej matką? wtf

ocenił(a) serial na 10
Sathyriasiska

Frederika z zbuntowany Anioł zmarł na atak serca w 201 roku miał 60 parę lat a pani Angelica zmarła 2012 roku

Lineczka_filmweb

Kurcze, wcale tego nie pamiętam, w którym odcinku była mowa o tej
intrydze ojca Federica? I ze matka przy przełożona zgodziła się na tę
intrygę... Szok, szok, szok. A tak przy okazji to również nie rozumiem
tego ostatniego odcinka. Dlaczego matka Mili się nie ujawniła?

Lineczka_filmweb

właśnie obejrzałam 165 odcinek i faktycznie matka przełożona powiedziała Federicowi
o tym, że Rosario nie umarła. W ogóle nie pamiętałam o tym wątku. A skoro około 170 odcinka
ma się pojawić niby matka Milagros, to już widzę minę Federica, gdy się z nią spotka :-P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones