PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=208630}

Zbuntowani

Rebelde
7,4 8 803
oceny
7,4 10 1 8803
Zbuntowani
powrót do forum serialu Zbuntowani

kto mi powie??>gaston

użytkownik usunięty

Dlaczego gaston umrze?? I serio on okaze sie bratem jose?To dlaczego on ją tak traktuje?;/ A i jeszcze coś czy Jose i teo bedą razem??

moge ci powiedzieć że Jose i Teo będą razem ale ja nic nie słyszałam o tym że Gaston i Jose są rodzeństwem a nie wiesz w którym odcinku się o tym dowiedzą

ocenił(a) serial na 9

Jose i Teo beda razem w 3 temporadzie, ale czy wczesniej to nie wiem.

Gaston potraci samochodem miguela i wtedy wjedzie samochodem w inny samochod.

i chyba jak bedzie w szpitalu to powie Jose, ze jest jej bratem.

1.http://www.youtube.com/watch?v=-xNr9efbGqU << prawie na koncu jest Teo z Jose>>

2. http://www.youtube.com/watch?gl=PL&hl=pl&v=L4rtTMfNd1Q&feature=related
<< tylko, ze on jeszcze w szpitalu bedzie zyl troche>>

Ewka___

czesc :) masz moze ciąg dalszy tego linku drugiego co wyslalas ?

ocenił(a) serial na 9

niestety nie.;pp

ale znalazlam informacje, o co mniej wiecej bedzie chodzic z tym wypadkiem. to dam, bo moze kogos zainteresuja.;pp



"Gaston po tym jak zabrał Jose ze szkoły, miała problemy z policją (Miguel y Teo zawiadomili policję ze on przetrzymuje w swoim domu dziewczynę), Gaston zastraszył Jose i powiedziała policjantom ze on jej wcale nie przetrzymuje tylko ona tam jest z własnej woli. Policjanci odeszli a Jose z Miguelem i Teo wsiedli z Gastonem do samochodu. Ten wywiózł ich na jakieś pustkowie i tam chciał zostawić. Miguel zagrodził mu drogę zeby nie odjeżdżał więc Gaston potrącił Miguela i pojechał, a jadąc oglądał się do tyłu i nie zauważył ciężarówki, która wyjeżdżała z bocznej uliczki i z całym impetem w nią uderzył. Wtedy Jose rzuciła się do dymiacego samochodu, wyciagnęła Gastona, odciagnęła go parę metrów i samochód wybuchł. gaston trafił do szpitala w ciężkim stanie, podobnie jak Miguel z tym ze z Miguelem było lepiej. Gaston ze szpitala już nie wyszedł, odzyskał przytomność, powiedział Jose o opiekunie<ze on nim jest>, że ją bardzo kocha i o swoim ojcu,itd i umarł... "

użytkownik usunięty
Ewka___

dzięki:) ewka a powiedz moze czemu gaston ich wzial ze szkoly i chcial zostawic na pustkowiu? przeciez jose to jego siostra!;/
kurcze nie moge sie doczekac 3 temporady widac ze bedzie wiecej sie w niej dzialo niz w II :P

użytkownik usunięty
Ewka___

a wiesz może kiedy będzie ta scena:http://www.youtube.com/watch?v=vuSxxFkrCx4&feature=related
w minucie 2;21 <jak roberta i diego tancza chyba w pokoju diega i tam sa balony serca z kwiatow itd>
chyba tez w III temporadzie nie?;/

Ewka___

ten link co ty podałaś nie działa po prostu napisz jak wpisałaś w tym pasku na youtube

ocenił(a) serial na 9


"Jose po tym jak ukradła komputer Gastona dowiedziała się o jego związku z jej opiekunem. Chciała dowiedzieć się od Gastona co oni maja ze sobą wspólnego. Mężczyzna powiedział skołowanej Jose, że jak chce się dowiedziec prawdy to niech z nim pójdzie. Obiecał, że wtedy jej powie prawdę. Miguel i Teo chcą ją zatrzymać ale ta mimo to idzie. Wtedy właśnie w domu Gaston wyjawia całą prawdę Jose, że jest jej bratem i ją nienawidzi. Miguel i Teo śledzili ich i zawiadomili policję, że Gaston porwał Jose. Jednak gdy przyjechała policja Jose zaprzeczyła. Potem Gaston ich wywozi. W końcu Jose zaczyna się bać. Gaton zostawia całą ich trójkę. Miguel nie może uwierzyć, że Jose chce go wolno puścić po przekrętach jakie wyprawiał. Arango wie już, że on Gaston zorganizował jego porwanie. Jak ich Gaston zostawia i odjeżdża to Miguel zastawia mu drogę. Krzyczy, że tak łatwo się nie wywinie i musi zapłacić za wszystko bo on nie zamierza mu darować. Gaston każe mu zejść z drogi bo rusza. Miguel się nie zgadza. Gaston więc rusza zabierając na maskę Miguela, a potem zrzucając go z niej. Jak się oglądał co sie Miguelowi stało nie zauważa, że z przeciwka jedzie ciężarówka i zderza się z nią. Jose jest przerażona i nie chce brata zostawić. Biegnie do auta Gastona i wyciąga go z samochodu. Teo jest zszokowany, że Jose zamiast martwić sie o nieprzytomnego Miguela pomaga Gastonowi."

a co do filmiku to pewnie bedzie w 3, bo najlepsze bedzie na koniec.;pp

ocenił(a) serial na 9

oczywiwcie, ze dziala . skopiuj go i wklej w tym pasku, gdzie piszesz strony www...

Ewka___

ja nie wiem mi nie działa i pisze coś takiego
Adres URL zawierał nieprawidłowy identyfikator filmu wideo.

ocenił(a) serial na 7
Queen_J

http://www.youtube.com/watch?v=vuSxxFkrCx4&feature%20=related
wklejam poprawkę..może teraz??

ocenił(a) serial na 9

daje link, kiedy Gaston umiera.

http://www.youtube.com/watch?v=piuVnxRGWD4&feature=related

użytkownik usunięty
Ewka___

jej ale szkoda ze gaston umiera;/ jak dobrze zrozumialam pod koniec on powiedzial jose ze ja kocha nie?
Ewka a moze umiesz dokladnie przetlumaczyc o co chodzilo w tym co oni gadali w tej scenie gdy gaston umiera?;D

ocenił(a) serial na 9

niestety nie iwem o co tam chodzi.
zakladam, ze pewnie wyznaje jej cala prawde.;p

ocenił(a) serial na 10
Ewka___

a ma ktoś może link z tą sceną co Diego więził Robertę?wiecie chodzi mi o to jak Roberta spała a on tak ją pocałował..:)jej..oni tak się kochają..dlaczego nie są razem???to jak ktoś ma to niech napisze:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones