PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=876029}

Zbrodnie po sąsiedzku

Only Murders in the Building
7,5 15 332
oceny
7,5 10 1 15332
7,8 16
ocen krytyków
Zbrodnie po sąsiedzku
powrót do forum serialu Zbrodnie po sąsiedzku

Czy tylko mnie razi jak ona słabo gra? Strasznie sztywna, a kwestie wypowiada bez żadnego entuzjazmu lub emocji, jakby recytowała nudny wiersz

ifeelsonumb

https://www.youtube.com/watch?v=EEXTqtH-Oo4

ifeelsonumb

Niestety, jak dla mnie psuje całą przyjemność z oglądania. Twarz ma nieruchomą. Głos jak syntezator. Nie pokazuje emocji. Ciekawe, co stoi za zaangażowaniem właśnie jej ?

ifeelsonumb

Ta postać jest właśnie tak napisana, zero emocji w kontraście do przesadnie wręcz ekspresyjnego Olivera.

martak428

Jak dla mnie jest różnica pomiędzy kimś kto ma mieć zero emocji/skrywać je, a kimś kto po prostu nie umie grać ;) to nie pierwszy raz kiedy powtórzę JAK DLA MNIE Selena wypada bardzo słabo bo gra jak robot czy coś (nawet w zwiastunie gdzie ma promować serial wypada sztucznie)

ocenił(a) serial na 8
martak428

Też mi tak wydaje ,że rola jest tak napisana i tak Selena jest prowadzona przez reżyserów . Ma być trochę wredna ,trochę ironiczna ,sprawiać wrażenie że ma na wszystko wyj... i dobrze sprawdza się w tej roli .

ocenił(a) serial na 9
Bartek_990

Dokładnie też tak to widzę, podoba mi się jej zimny dystans kontra dwóch nadpobudliwych starszych panów .

ifeelsonumb

Oj nie zgodzę się Selena Gomez wychodzi całkiem dobrze, szczególnie w 2 sezonie. Więcej pretensji można było mieć do innych aktorów z pierwszego sezonu, którzy słabiej wypadli. A teraz Cara Delevinge moim zdaniem mimo większego doświadczenia wypada słabiej.

patryks83

Jej gra była zbyt wkurzająca dla mnie, żeby mnie zachęcić do drugiego sezonu niestety,
kurcze nawet w scenie z chłopakiem, gdzie jakieś emocje powinna mieć (bo jej się podobał) to wychodzi bardzo sztucznie... (no i serial to nie jest arcydzieło więc nawet mi nie było bardzo szkoda)

ocenił(a) serial na 8
ifeelsonumb

Gdybyś obejrzał drugi sezon, to dowiedziałbyś się dlaczego Mabel taka jest i co się kryje, pod tą skorupą. Ale po co, no nie. xD

ShakalakaxD

Po 1. Załóżmy, że ten serial ma 10 sezonów i w ostatnim się dowiem 'dlaczego taka jest i co się kryje pod tą skorupą' - mam się męczyć przez kolejne 9 sezonów, żeby mi łaskawie serial wytłumaczył? XD bardzo rozsadne podejście
Po 2. Nawet jeśli ona ma grać tajemniczą, milcząca to WEDŁUG MNIE robi to słabo, może jest to wina, jak ktoś napisał, opuchlizny posterydowej, ale cóż mnie jako widza nie interesuje to, nie szukam w internecie czy miała operację czy nie, po prostu oglądam i oceniam :)
Tak czy inaczej serial mnie nie zachwycił, więc po co miałabym się męczyć oglądając drugi sezon...

ocenił(a) serial na 7
ifeelsonumb

Jak dla mnie gra zaskakująco dobrze. Tak jak ta postać miała wyglądać. Natomiast ciężko o mimikę twarzy przy takiej posterydowej opuchliźnie.

ocenił(a) serial na 9
ifeelsonumb

Nie zrozumiałe są dla mnie zarzuty w stosunku do Seleny. Od pierwszego odcinka rozumiem to jako koncepcję na postać Mabel, a nie brak umiejętności Gomez. Ja jestem tą dziewczyną bardzo pozytywnie zaskoczona. Bardzo fajnie jest stworzony kontrakt między głównymi postaciami, żałuję, że byłam do niej uprzedzona.

Florystka_86

Mam podobne odczucia.

ifeelsonumb

Ja właśnie się nie zgodzę. Bardzo pozytywnie zaskoczyło mnie całe trio. Nie sądziłam,że będzie się to tak dobrze oglądać :) Wydaje mi się,że Selena mimo wszystko zrobiła dość spory progres i nie wypada wcale gorzej od innych.

ocenił(a) serial na 3
ifeelsonumb

Wszyscy są słabi. Szczególnie autor kiepskich żartów.

ocenił(a) serial na 4
ifeelsonumb

Nie tylko Ciebie to razi :)

ocenił(a) serial na 6
ifeelsonumb

coś ewidentnie jest nie tak z jej wymową, jakiś szczękościsk czy coś...

ifeelsonumb

Nie tylko Ciebie... Selena jako jedyna razi mnie w tym serialu. Ma ciągle ten sam wyraz twarzy, irytujący głos i wygląda jakoś sztucznie, jak lalka....

ocenił(a) serial na 10
LadyW

Bo ma być taka "zamrożona", jakby w ogóle nie odczuwała emocji. Takie przeciwieństwo do ekspresyjnego Olivera.

ocenił(a) serial na 7
ifeelsonumb

Gomez potrafi grać, więc to ewidentnie wina postaci, niestety w porównaniu z plejada znakomitych i wyrazistych kreacji wypada to faktycznie kiepsko. Jakby odstawała warsztatowo

ifeelsonumb

Bo udaje Polkę

ocenił(a) serial na 10
Jurus98

Dlaczego Polkę?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones