PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663711}

Zawód: Amerykanin

The Americans
7,7 7 417
ocen
7,7 10 1 7417
8,0 3
oceny krytyków
Zawód: Amerykanin
powrót do forum serialu Zawód: Amerykanin

Serial bardzo lubię, za świetne kreacje aktorskie, za klimat. Niestety w 5 sezonie ten wybitny twór zaczął zjadać swój własny ogon. Wątek Paige stał się nużący, cierpienie Phillipa również, a nadmiar akcji w przebraniu aż nierealny. Liczyłem, że w 5 sezonie działania FBI przybliżą ich do złapania Jenningsów, że pętla się zacieśni, ale twórcy serialu mają chyba inny pomysł na zakończenie...

ocenił(a) serial na 7
siLk_2

Oglądam teraz 5 sezon i mimo niby krótkich odcinków, mam takie odczucie jakbym oglądał półtora godzinny odcinek, wszystko trwa tak powoli jakby w zwolnionym tempie. Co raz mniej mi się podoba ten serial niestety.

siLk_2

Świetne a zarazem smutne zakonczenie, szkoda że to już koniec....

marcinkf

Dla mnie kiepskie zakończenie.

ocenił(a) serial na 7
siLk_2

Do mnie ten nudny 5 sezon zupełnie nie trafił, brak emocji, wszystko się dłużyło niemiłosiernie , "akcja" prawie nie szła do przodu, ot takie lanie wody, z dobrego serialu szpiegowskiego, kryminalnego, poszli w stronę dramatu, reasumując zdecydowanie najsłabszy sezon, aż nie wiem czy się zabierać za sezon 6 ?

ocenił(a) serial na 9
sheldon_cooper73

Warto obejrzeć 6 sezon choćby dla samego zamknięcia historii, a te jest dosyć emocjonalne.

ocenił(a) serial na 6
sheldon_cooper73

Potwierdzam, tez już postawiłem kreskę na tym serialu po 5 sezonie, ale 6 całkiem ładnie to spina, w szczególności ostatnie dwa odcinki.

Głównym zarzutem, który mam wobec tego serialu jest to, że tam się naprawdę sporo dzieje: są fajne akcje szpiegowskie, momentami jest krwawo, a mimo to narracja jest prowadzona tak leniwie...kiedy dwóch bohaterów o czymś rozmawia to obowiązkowo kamera zostaje na parę sekund na twarzy jednego z nich, który musi wyrazić "głęboki namysł" o tym, co mu druga osoba powiedziała.

Oczywiście, można to dobrze zagrać, ale jednak aktorsko ten serial jest co najwyżej solidny. Z wybitnych roli jedynie Keri Russell gra życiówkę i Frank Langella zrobił robotę.

ocenił(a) serial na 7
adamcpdst

Ja 6 nie ruszyłem i nie ruszę chyba, szkoda mi czasu, z sezonu na sezon ten serial zwalniał i irytował, z serialu szpiegowskiego stał się dramatem rodzinnym, a nie tego oczekiwałem po pierwszych 2 sezonach-dobrych sezonach.

ocenił(a) serial na 6
sheldon_cooper73

To fakt, ale jak już i tak obejrzałeś pięć? :) Ja zerknąłem bardziej z ciekawości jak to wszystko zakończą. Niestety, do najlepszych odcinków 9 i 10 trzeba się przebić przez średnio zajmujące pierwsze osiem...

adamcpdst

Najlepszych odcinków?! Dawno takiego rozczarowania nie przeżyłem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones