PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663711}

Zawód: Amerykanin

The Americans
7,7 7 430
ocen
7,7 10 1 7430
8,0 3
oceny krytyków
Zawód: Amerykanin
powrót do forum serialu Zawód: Amerykanin
ocenił(a) serial na 7
papae11

Sezon 5 na marzec 2017. Jeszcze tyle czasu ... ehhh.

ocenił(a) serial na 8
papae11

No tak. Minął rok i kolejny sezon 5 za nami. Przyznam, że trochę mi namieszał w głowie. Nie jest tak dobry jak pierwsze 2 sezony, ale w sumie nadal trzymają poziom. Z tym, że trudno przewidzieć w którą stronę pójdą twórcy na finał. Kiedyś stawiałem na to, że szpiedzy przejdą na stronę wroga. Ale teraz mam jeszcze inną teorię. Zobaczymy... Za rok finał :)

ocenił(a) serial na 6
srick.pl

Uff dobrze, że szósty sezon będzie ostatnim. Trochę już zaczął nudzić ten serial. 4 i 5 sezon można polecać na bezsenność.

ocenił(a) serial na 9
adamcpdst

Witam,mogę otrzymać jakieś namiary,że 6 sezon będzie,a jak tak,to kiedy? Thx!

ocenił(a) serial na 6
szaki3

http://www.denofgeek.com/us/tv/the-americans/265312/the-americans-season-6-will- end-the-series

ocenił(a) serial na 9
adamcpdst

Dzięki,czyli będzie trzeba poczekać...

ocenił(a) serial na 6
szaki3

Noo, ale poczekam. Przyznam, że ostatnie sezony mnie znużyły i gdyby to nie był finał to w tym momencie odpuściłbym sobie ten serial.

ocenił(a) serial na 9
papae11

Finalowy sezon 6 zaczyna sie 28 marca, nie moge sie juz doczekac, jak sie zakonczy ta historia

ocenił(a) serial na 7
angelica

Początek jest słaby. Te wstawki z muzyką po kilka minut .... Jestem w połowie sezonu i jak na razie rozczarowanie. Mam nadzieję że będzie lepiej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones