PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=834073}

Zameldowani

2,4 139
ocen
2,4 10 1 139
Zameldowani
powrót do forum serialu Zameldowani

To ma być serial komediowy? To jest dno dna. NIC tu nie ma śmiesznego! Czy twórcy tego czegoś oglądali w swoim życiu choćby jeden odcinek jakiegokolwiek sitcomu? Chyba nie. To co nam zaserwowano to niestrawne gówno nieludzkich rozmiarów. Fabuła, aktorstwo, scenografia - nic tu ze sobą nie współgra. To chyba w założeniu miała być podróbka "Lokatorów" albo polska wersja "Przyjaciół". Obejrzałem jeden odcinek i nie poczułem nic poza zażenowaniem. "Humor" najniższych lotów, chyba śmieszy tylko nastolatki które całymi dniami siedzą na fejsiku i insta, co 5 minut wrzucając nową "słit focię". Nawet ja, gdybym przysiadł na spokojnie, napisałbym o wiele lepsze scenariusze do serialu komediowego, a profesjonalnym scenarzystą nie jestem. Nie wiem co jeszcze o tym napisać. Żenada przez wielkie "ż" i tyle. "Wszyscy kochają Romana" to przy tym żyła komediowego złota. Absolutnie nie polecam nikomu!

P. S. Wie ktoś dlaczego na filmwebie jest napisane, że serial czeka na swoją premierę? Przecież już od jakiegoś czasu hula w telewizji.

kolezka_4

Lepsze pytanie, dlaczego w takim głównie wziął udział genialny aktor Marian Dzięciel

camthallion

Dziędziel*

camthallion

Dla pieniędzy :)

komr

Tego się nie da nazwać serialem komediowym. Rozumiem, że tak wygląda przyszła śmietanka aktorska jaką będziemy oglądać...

A udział p.Mariana w takiej gównianej produkcji... szkoda komentować.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones