PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=817459}
7,2 4 427
ocen
7,2 10 1 4427
Zakochani po uszy
powrót do forum serialu Zakochani po uszy

...oglądam serial od początku i jest fajny, lekki czasami głupkowaty...ale scenarzyści zrobili na mnie spore wrażenie. To odróżnia od beznadziejnych seriali....tak dalej...
...a wszystkim krytykom polecam wrócić do oglądania M jak Miłość itp.

ocenił(a) serial na 4
Pegaz_Pegaz

Od 96 jak najbardziej. Fakt, że te intrygi Sylwii i głupota Piotrka jest coraz bardziej żałosna, ale kurczę nie mogę mu odmówić, że w drugim sezonie zaczął grać rewelacyjnie; idzie wczuć się w jego rozterki po tych wszystkich tragicznych wydarzeniach.
A najbardziej czułem to w 100 odcinku, który mocno polecam, ostatnia scena sprawiła, że uroniłem łzę, taki przyjaciel to skarb.

pawelisto2

czemu nie mozna obejrzec na nexcie odcinek 102

ocenił(a) serial na 8
Pegaz_Pegaz

Ja się ciesze najbardziej że TVN 7 zapowiedział dziś już kolejne,nowe odcinki i nie zakończyli całego serialu na dzisiejszym 140 odc. :D

jazdowicz2666

nie moge obejrzec zakochani po uszy odcinka 107

ocenił(a) serial na 8
magazynier_48

A na Player nie ma ?.Dziś w końcu rusza 3 sezon ;)

jazdowicz2666

wiem..107 nie ogladalem odcinka gdziwe moge go zobaczyc

jazdowicz2666

https://www1.videopenny.net/seriale-pol/zakochani-po-uszy-2019/zakochani-po-uszy -odc-107-s02e30,21v2,95726,21v2,02/
jak mozna ten odcinek obejrzec

ocenił(a) serial na 8
magazynier_48

Nie wiem,u mnie pokazuje się X i że serwer nie odpowiada

jazdowicz2666

to gdzie moge ten seriali obejrzec ten odcine


ocenił(a) serial na 8
magazynier_48

Przecież tu masz ten 107 odc. https://player.pl/seriale-online/zakochani-po-uszy-odcinki,16367/odcinek-107,S02 E107,152833

jazdowicz2666

ale trzeba miec konto na to

ocenił(a) serial na 8
magazynier_48

Nie trzeba

jazdowicz2666

patrzlem i niemozna

ocenił(a) serial na 8
magazynier_48

Sorry jak nie potrafisz nawet na player uruchomić filmu,to nic Tobie stary nie poradzę.Ja normalnie bez logowania uruchamiam

jazdowicz2666

tozrob mi

Pegaz_Pegaz

Wyobraź sobie jest więcej ciekawych seriali, żeby krytycy tego serialu zmuszeni by byli do oglądania M jak Miłość ;);)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones