PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=236095}

Zaklinacz dusz

Ghost Whisperer
7,3 30 956
ocen
7,3 10 1 30956
Zaklinacz dusz
powrót do forum serialu Zaklinacz dusz

widziałam kiedyś taki serial, leciał chyba na jedynce i tam była też taka kobieta co widziała duchy. i nie pamietam jaki to tytuł. może ktoś z was wie. wiem że był taki odcinek gdzie przychodziła do jakiegos chłopaka do psychiatryka i on widział jakiegoś ducha całe życie i to sie potem okazło ze miał brata bliźniaka chyba albo starszego ale jego matka go usunęła. i był motyw że ten chłopak spał a ten duch siedział pod łóżkiem i tak palcem tykał materac. może ktoś coś kojarzy :) z góry dzięki. pozdrawiam

ocenił(a) serial na 8
monti91_2

Pamiętam ten miniserial tylko niestety nie pamiętam tytułu. Również się zastanawiam od dłuższego czasu jak brzmiał tytuł bo chętnie bym sobie zrobiła powtórkę.

A tak dodając więcej szczegółów to pamiętam że chyba w pierwszym odcinku ta babka zlokalizowała ciało małej dziewczynki co utonęła w kanale....oraz tak pod koniec kobieta zastała zaproszona na seans z ludźmi którzy chcieli porozmawiać z bliskimi którzy zginęli....chyba w katastrofie pociągu.

AsieKoo7

"życie po życiu"? mysle ze to to

obserwowal ja jakis lekarz-psychiatra(??) co stracil syna i był przeciwko niej, bal sie jej uwierzyc

TomHs

tak ! o ten mi chodziło :) dziękuję, pozdrawiam

monti91_2

Czy to był ten serial życie po życiu? Ma ktoś link do niego? Bo pamiętam dokładnie ten sam odcinek :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones