PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=236095}

Zaklinacz dusz

Ghost Whisperer
7,3 30 958
ocen
7,3 10 1 30958
Zaklinacz dusz
powrót do forum serialu Zaklinacz dusz

Śmiało - odpowiadajcie :) Według mnie to odc z Krwawą Marry - zakończenie jest genialne!

użytkownik usunięty
emmesey

Żaden odcinek mnie zbytnio nie przeraził ale serial miał swoje "przerażające momenty". Ze względu na to,że wg mnie najmroczniejszy jest III sezon to odcinek, w którym duch kręcił swój własny film grozy (moment z nawiązanie do japońskiej klątwy oraz scena gdy przed Melindą pojawia się morderca z serii Halloween) oraz odcinek,w którym Melindę prześladuje prawnik.

ocenił(a) serial na 7

O tak, pamiętam ten odcinek z tym horrorem! Kilka razy podskoczyłam :)

ocenił(a) serial na 8
emmesey

Hymm był jakiś, który mnie przestraszył, ale nie pamiętam o co tam chodziło. Pamiętam jeszcze ten odcinek z ta starszą babką na wózku, która zabrała duszę czyjejś córki i nie chciała pozwolić jej odejść do światła. Ta babcia mnie strasznie przerażała ;p
Ogólnie chciałam zauważyć, że prawie wszystkie odcinki w których pojawiały się cienie były trochę straszne.

ocenił(a) serial na 8
emmesey

Mnie także przeraził nieco odcinek o duchu, który odtwarzał sceny z horroru. Oprócz tego dzisiaj obejrzany odcinek. Sceny, w których zwłoki "ożywały".

użytkownik usunięty
emmesey

Przeraził mnie 16 odcinek V sezonu z uwięzioną Cassidy w domu. W tym odcinku panował taki klimat horroru z lat 80-90 tych (znajomy Poltergeist).;)

ocenił(a) serial na 7

Oj tak, to był chyba jedyny odcinek, który rzeczywiście mnie mocno przestraszył.

emmesey

Ten gdzie był duch który za żywego kręcił horrory, a najobleśniejszy to był ten to ten z Krwawą Mary.

ocenił(a) serial na 7
BIOLLANTE

Zgadzam się - te oderwane paznokcie... fuuuj!

ocenił(a) serial na 7
emmesey

No mnie chyba najbardziej ten odcinek przestraszył :o

emmesey

We mnie bardzo niemiłe odczucia wzbudzał ten odcinek, w którym wszyscy pasażerowie samolotu zmarli (pokryci lodem byli chyba), a potem ten samolot spadł na miasto.

Adelajda152

Ten watek też był oparty na prawdziwych wydarzeniach.

ocenił(a) serial na 8
emmesey

Dla mnie odcinek z horrorami...morderca z serii Halloween,masakra!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones